Zegarki Marea Smartband

Zegarki Marea Smartband

Smartband Marea tu urządzenie stworzone z myślą o wszystkich miłośnikach aktywności fizycznych, którzy poszukują sprzętu wspierającego ich w ćwiczeniach. Wyposażone w szereg funkcji opaski fitness Marea pozwolą planować treningi, sprawdzać stan zdrowia i mierzyć osiągnięcia sportowe.

czytaj więcej
Kategoria:

Smartband Marea – czym różni się od smartwatcha?

Smartbandy Marea jak inteligentne smartbandy fitness

Smartbandy to inaczej inteligentne opaski fitness. Pozostają one znacznie mniejsze od smartwatchy, a ich konstrukcja pozwala nosić je wygodnie na nadgarstku w trakcie treningów oraz innych aktywności fizycznych. Pozostają ukierunkowane na rozwijanie naszej kondycji i kontrolowanie pewnych aspektów naszej aktywności. Marea – smartband, który dopasujesz do swoich potrzeb

Smartband Marea o rozmiarze 0,96 cala ekranu jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Wystarczy ruch ręki, aby wyświetlacz automatycznie się włączył. Dodatkowo możemy zmieniać jego wygląd, wybierając jeden z dostępnych motywów. Podobnie duże pole kolorystycznego wyboru dają nam producenci w samych opaskach. Ich energetyczne barwy czerwieni, żółci, zieleni zachęcają do podejmowania fizycznych aktywności i pozwolą nam dopasować wygląd urządzenia do naszego stroju sportowego.

Smartbandy Marea do każdej stylizacjiSmartband Marea – sportowa funkcjonalność

Sportowa funkcjonalność smartbandów Marea dla najbardziej wymagających

Inteligentna opaska mierzy różne aktywności, takie jak liczba wykonanych kroków, bicie serca, zużycie kalorii i przebyty dystans. Znajdziemy tu również czujniki tętna oraz monitoring snu. Rozbudowane smartbandy Marea mają funkcje, umożliwiające wyznaczanie celów sportowych. Przy ich pomocy wskażemy, czy chcemy spalić czterysta kalorii podczas sesji sportowej lub zrobić dziesięć tysięcy kroków dziennie. Gdy tylko osiągniemy ten cel, otrzymamy powiadomienie. Podobny alert możemy również ustalić, by nie zapomnieć o planowanych ćwiczeniach.Inne Informacje na wyświetlaczach opasek sportowych Marea

Poprzez połączenie smartbandu Marea z telefonem za pośrednictwem Bluetooth możliwe jest wyświetlanie na ekranie powiadomień o przychodzących połączeniach, wiadomościach SMS, mailach oraz alertach z aplikacji. Dzięki temu żadna wiadomość nie umknie naszej uwadze, a jednocześnie nie będziemy musieli wciąż zerkać na ekran telefonu. Z poziomu zegarka możemy również sterować aparatem i kontrolować odtwarzanie muzyki w telefonie, co szczególnie sprawdzi się podczas joggingu, czy jazdy autobusem. Za pomocą jednego kliknięcia przełączymy na dalszą ulubioną piosenkę lub playlistę, by móc cieszyć się naszą ulubioną piosenką.

smartbandu Marea i informacje na wyświetlaczuSmartbandy Marea – specyfikacja techniczna

Smartbandy Marea i specyfikacja techniczna

Smartbandy Marea wykonane zostały z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Koperty zawieszono na silikonowych opaskach, zapewniających wygodne użytkowanie urządzenia w trakcie różnego rodzaju aktywności sportowych. Tradycyjne zapięcie na sprzączkę gwarantuje bezpieczne trzymanie się opaski na nadgarstku. Za sprawne działanie smartbandów Marea odpowiada bateria litowo-polimerowa, której czas pracy w częstotliwości użytkowania wynosi do 5 dni, a w stanie czuwania do 7 dni. Urządzenie pozostaje kompatybilne z systemami Android i iOS.