TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Michael Kors Access Smartwatch

Zegarki Michael Kors 

Smartwatche w kobiecej wersji to markowe zegarki o prestiżowym look'u. Niezwykle szeroki wachlarz wzorów możliwych do ustawienia na cyfrowej tarczy sprawia, że każdy smartwatch można spersonalizować tak, by wpisał się w każdy styl, gusta i aktualny nastrój. Zegarki Michael Kors Access działają na systemie Android Wear. Dzięki bezprzewodowej łączności każdy z nich zmienia się w codzienne centrum dowodzenia. 


czytaj więcej

Smartwatch Michael Kors kolekcja technologiczna dla aktywnych idących z duchem czasu.

Inteligentny zegarek fashion od Michael Kors Gen 4

Korzystaj z nowej funkcjonalności smartwatcha 4 generacji:

Teraz możesz zabrać swój smartwatch na trening i kontrolować pracę serca dzięki funkcji nadgarstkowego pomiaru tętna. Po ćwiczeniach nie musisz ściągać zegarka, żeby wziąć prysznic. To zasługa wysokiej klasy wodoszczelności. Swoją aktywność wraz z przebytymi trasami sprawdzisz dzięki wbudowanemu GPS. Z kolei na zakupach zapłacisz zbliżeniowo przy użyciu Google Pay.


 Zegarki Michael Kors  Zegarki Michael Kors  Zegarki Michael Kors


Powiadomienia z Twojego telefonu

Na smartwatch Michael Kors Access przekazywane są powiadomienia z telefonu, a wbudowany głośnik i mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów. Zegarek śledzi również aktywność, a dzięki poleceniom głosowym potrafi przeszukiwać sieć czy wykonywać połączenia. Do każdego zegarka dołączona jest ładowarka magnetyczna.
Zobacz jak może wyglądać Twój dzień w towarzystwie MK Access: