Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Michael Kors Auden

0wyniki

Zegarki Michael Kors, choć odpowiadają na najnowsze trendy, nie są pozbawione ponadczasowej elegancji. To połączenie w wyrafinowany sposób ujawnia się w modelu Michael Kors Auden. Silnie osadzony w klasycznym wzornictwie odzwierciedla modne dzisiaj dążenie do minimalizmu. To sprawia, że stworzony przez markę Michael Kors zegarek męski nabiera uniwersalnego stylu odpowiedniego na każdą okazję. 

FILTRY0

Michael Kors Auden - minimalizm z nutą tajemniczości 

Michael Kors Auden wyróżnia się szykowną kolorystyką w ciemnej tonacji. Niebieską tarczę ogranicza tu srebrna koperta z mosiądzu. Całość jest zaś zawieszona na klasycznym, brązowym pasku ze skóry. Dzięki temu zaprojektowany przez Michael Kors zegarek męski zyskuje elegancję, która fascynuje tajemniczością zamkniętą w minimalistycznym cyferblacie. Smukłe, proste wskazówki płyną po nim miarowo, tworząc z indeksami kreskowymi spójną, oszczędną kompozycję.  

Nienachalny Michael Kors Auden powstał z myślą o tych mężczyznach, którzy lubią podkreślać swoją wysoką pozycję i styl szykownymi dodatkami. Dzięki zastosowaniu skóry naturalnej proponowany przez markę Michael Kors zegarek męski ma uniwersalny charakter. Można go zestawić zarówno z koszulą i marynarką, jak i mniej formalnym strojem na co dzień.  


Chcesz poznać też inne zegarki Michael Kors? Zobacz pozostałą ofertę ZEGAREK.NET!