Zegarki Michael Kors Cunningham

Zegarki Michael Kors Cunningham

Michael Kors Cunningham to kolekcja męskich czasomierzy stylizowanych na modne chronografy. Dynamiczny design, ciemna kolorystyka i klasyczne wzornictwo sprawiają, że zegarki męskie Michael Kors z tej kolekcji przykuwają spojrzenia sportową elegancją. Szukasz czasomierza, którym efektownie dopełnisz codzienne stylizacje? Postaw na zegarek Michael Kors Cunningham! 

czytaj więcej
Kategoria:

Zegarki męskie Michael Kors o sportowej elegancji 

W serii Michael Kors Cunningham projektanci wzbogacili elegancką klasykę o dodatki, które nadają czasomierzom sportowego charakteru. Jednym z nich jest bezel z oznaczeniem sekund, kolejnym – trzy subtarcze na cyferblacie, przypominające popularny chronograf. Pełnią jednak funkcję czasu dobowego oraz datownika z oznaczeniem dnia miesiąca i nazwy dnia tygodnia.  

Te elementy, w zestawieniu z grubymi indeksami kreskowymi i szerokimi wskazówkami, a także standardową bransoletą oraz ciemną kolorystyką sprawiają, że zegarki męskie Michael Kors wyróżniają się dynamicznym stylem. Jednocześnie nie sposób odmówić im pociągającej elegancji, która wyłania się z ich klasycznej formy i ciemnego cyferblatu.  

Zegarek Michael Kors CUNNINGHAM MK7156

Zegarek Michael Kors Cunningham – męski dodatek na każdą okazję 

Zegarek Michael Kors CUNNINGHAM MK7157

Michael Kors Cunningham jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Jeden z modeli w całości został utrzymany w czarnym kolorze, czym podkreśla wyrafinowany styl swojego właściciela. Nie mniej efektownie prezentują się jednak zegarki męskie Michael Kors na srebrnej bransolecie z granatową lub czarną tarczą.  

W każdej odsłonie zegarek Michael Kors okaże się stylowym uzupełnieniem codziennych ubiorów w różnych stylach. Równie dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z bluzą dresową i T-shirtem, co sportową marynarką i luźniejszą koszulą. Załóż Michael Kors Cunningham do pracy, na siłownię albo na spotkanie z przyjaciółmi i wyrażaj nim swój zdecydowany styl w każdej sytuacji. 

A jeśli interesują Cię też inne zegarki męskie Michael Kors, zapoznaj się z pozostałą ofertą ZEGAREK.NET.