Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Michael Kors Cunningham

Zegarki Michael Kors Cunningham

Michael Kors Cunningham to kolekcja męskich czasomierzy stylizowanych na modne chronografy. Dynamiczny design, ciemna kolorystyka i klasyczne wzornictwo sprawiają, że zegarki męskie Michael Kors z tej kolekcji przykuwają spojrzenia sportową elegancją. Szukasz czasomierza, którym efektownie dopełnisz codzienne stylizacje? Postaw na zegarek Michael Kors Cunningham! 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 2 z 2 produktów

Zegarki męskie Michael Kors o sportowej elegancji 

W serii Michael Kors Cunningham projektanci wzbogacili elegancką klasykę o dodatki, które nadają czasomierzom sportowego charakteru. Jednym z nich jest bezel z oznaczeniem sekund, kolejnym – trzy subtarcze na cyferblacie, przypominające popularny chronograf. Pełnią jednak funkcję czasu dobowego oraz datownika z oznaczeniem dnia miesiąca i nazwy dnia tygodnia.  

Te elementy, w zestawieniu z grubymi indeksami kreskowymi i szerokimi wskazówkami, a także standardową bransoletą oraz ciemną kolorystyką sprawiają, że zegarki męskie Michael Kors wyróżniają się dynamicznym stylem. Jednocześnie nie sposób odmówić im pociągającej elegancji, która wyłania się z ich klasycznej formy i ciemnego cyferblatu.  

Zegarek Michael Kors CUNNINGHAM MK7156

Zegarek Michael Kors Cunningham – męski dodatek na każdą okazję 

Zegarek Michael Kors CUNNINGHAM MK7157

Michael Kors Cunningham jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Jeden z modeli w całości został utrzymany w czarnym kolorze, czym podkreśla wyrafinowany styl swojego właściciela. Nie mniej efektownie prezentują się jednak zegarki męskie Michael Kors na srebrnej bransolecie z granatową lub czarną tarczą.  

W każdej odsłonie zegarek Michael Kors okaże się stylowym uzupełnieniem codziennych ubiorów w różnych stylach. Równie dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z bluzą dresową i T-shirtem, co sportową marynarką i luźniejszą koszulą. Załóż Michael Kors Cunningham do pracy, na siłownię albo na spotkanie z przyjaciółmi i wyrażaj nim swój zdecydowany styl w każdej sytuacji. 

A jeśli interesują Cię też inne zegarki męskie Michael Kors, zapoznaj się z pozostałą ofertą ZEGAREK.NET.