Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Michael Kors Maisie

Zegarki Michael Kors Maisie

Kolekcja Michael Kors Maisie jest wyrazem uznania dla wyrafinowanego minimalizmu. Projektanci sięgnęli w niej po klasykę i za pomocą subtelnych dodatków uwydatnili piękno oszczędnego wzornictwa. Zegarek damski Michael Kors podbija gusta kobiet przywiązanych do klasycznych form. Zobacz zegarki MK z serii Maisie i znajdź wśród nich model dla siebie.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 2 z 2 produktów

Zegarek damski Michael Kors Maisie – wyrafinowana klasyka

Zegarki MK mają okrągłą kopertę wysadzaną na brzegu cyrkoniami, które nie odbierają modelom minimalistycznego szyku. Godziny wyznaczają w nich zaostrzone strzałki i indeksy mieszane. Większość z nich oczarowuje rzadką formą przypominającą sztylet. Jedynie godziny 12.00 i 6.00 są oznaczone cyframi rzymskimi.

Michael Kors Maisie jest zawieszony na wąskim, jakby tylko delikatnie przyklejonym do koperty, gładkim pasku skórzanym. Dzięki temu elegancko dopełnia formalny strój. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zestawić zegarek damski Michael Kors również z casualowym ubiorem.

Zegarek Michael Kors MAISIE MK2918

Michael Kors Maisie – zegarki MK o ponadczasowej kolorystyce

Zegarek Michael Kors MAISIE MK2897

Zegarki MK są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. W kolekcji znalazł się model, który poza białą tarczą w całości jest utrzymany w uniwersalnym szarym kolorze. Sprawia to, że indeksy bardzo subtelnie zaznaczają się na tarczy. Cały zegarek damski Michael Kors nienachalnie wkomponowuje się zaś w elegancką stylizację.

Pastelowym różem ożywia stroje inny zegarek Michael Kors Maisie, w którym srebrna koperta, biała tarcza oraz różowe indeksy i pasek tworzą modną i kobiecą kompozycję odcieni. Szykowne i wyrazistsze połączenie proponuje natomiast zegarek damski Michael Kors Maisie z tarczą zróżowego złota i czarnym paskiem. Każdy z tych modeli to doskonała propozycja dla miłośniczek eleganckich, komfortowych w noszeniu czasomierzy.

Zobacz również inne zegarki MK z oferty ZEGAREK.NET.