Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Michael Kors Mindy

1wyniki

Zegarki Michael Kors Mindy

Zegarek Michael Kors Mindy olśniewa blaskiem cyrkonii. Efektownie wkomponowane w różowe złoto sprawiają, że zegarek damski Michael Kors zyskuje kobiecą delikatność i biżuteryjny szyk w doskonałym wykonaniu. Podobają Ci się zaprojektowane przez markę Michael Kors zegarki damskie z cyrkoniami? Poznaj wyjątkową kolekcję Mindy!  

FILTRY0

Zegarek damski Michael Kors Mindy - biżuteryjna elegancja 

Zegarek Michael Kors Mindy powstał poprzez nałożenie na klasyczne wzornictwo połyskujących cyrkonii. Maleńkie kryształki gęsto wypełniają całą tarczę zegarka. Znajdują się również na brzegu koperty oraz w środkowej części bransolety.  

Cyrkonie zdecydowanie wysuwają się tu na plan pierwszy, przyćmiewając nawet różowe wskazówki i mieszane indeksy (kreskowe oraz z liczbami rzymskimi). Pomimo to zegarek damski Michael Kors nie daje wrażenia nadmiernego blichtru. Całość została skomponowana ze smakiem, a każdy szczegół odpowiednio przemyślany. Michael Kors Mindy staje się doskonałą propozycją dla miłośniczek błyszczących, eleganckich dodatków. Będzie dodawał kobiecości w zestawieniu z casualowymi stylizacjami.  

Chcesz poznać też inne proponowane przez markę Michael Kors zegarki damskie? Sprawdź całą ofertę ZEGAREK.NET