Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Michael Kors Mini Jaycie

Zegarki Michael Kors Mini Jaycie

Zegarki Michael Kors są znane z tego, że często w wyrazisty sposób zaznaczają swoje prestiżowe pochodzenie. Efektownym tego przykładem jest model Michael Kors Mini Jaycie. Projektanci nie ograniczyli się w nim tylko do umieszczenia niewielkiego logo na tarczy. Dzięki temu ten zegarek damski Michael Kors jest świetną propozycją dla miłośniczek amerykańskiego brandu. Chętnie wybierasz dodatki, które podkreślają swój markowy charakter? Odkryj zegarek Michael Kors Mini Jaycie!

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
0 - 0 z 0 produktów

Zegarek damski Michael Kors Mini Jaycie – propozycja dla logomaniaczek

Zegarek Michael Kors bazuje na klasycznym, minimalistycznym wzornictwie. Daleko mu jednak do dyskretnych akcesoriów. Na jego cyferblacie na plan pierwszy wysuwa się bowiem duże logo złożone z pierwszych liter nazwy brandu. Poza nim na tarczy znajdują się tylko obowiązkowe wskazówki i dwa indeksy kreskowe oznaczające godziny 12.00 i 6.00.

Aby podkreślić przynależność czasomierza do prestiżowego brandu, zegarek damski Michael Kors zyskał logo również na pasku ze skóry naturalnej. Jego biel gustownie łączy się z ponadczasowym złotem koperty, tworząc efekt casualowego szyku.

Zegarek Michael Kors MINI JAYCIE MK2861

Zegarek Michael Kors Mini Jaycie – casualowy dodatek na co dzień

Zegarek Michael Kors MINI JAYCIE MK2861

Dobór kolorów, uniwersalna forma i nietuzinkowe zdobienie sprawiają, że Michael Kors Mini Jaycie staje się ucieleśnieniem codziennej elegancji w modowym wydaniu. Dzięki niewielkiej średnicy koperty efektownie prezentuje się na każdym nadgarstku. Zegarek Michael Kors możesz nosić samodzielnie lub w zestawieniu z bransoletką. Doda Ci stylu i podkreśli Twoje zamiłowanie do mody w codziennych sytuacjach.

Interesują Cię też inne zegarki Michael Kors? Zobacz pozostałe kolekcje w ofercie ZEGAREK.NET