Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Michael Kors Mini Blair

Zegarki Michael Kors Mini Blair

Pozornie niepasujące do siebie sportowa funkcjonalność i biżuteryjny szyk w Michael Kors Mini Blair tworzą spójne zestawienie. Jego możliwości poszerza przydatny chronograf. Lśniące cyrkonie sprawiają natomiast, że zegarek damski Kors zachwyca casualową elegancją. Dzięki kobiecej, uniwersalnej kolorystyce i niewielkiemu rozmiarowi model efektownie podkreśli nawet drobny nadgarstek. Marzą Ci się zegarki Kors? Błyszcz w każdej sytuacji, zakładając na rękę damski zegarek Michael Kors Mini Blair!   

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 1 z 1 produktów

Michael Kors Mini Blair – zegarek damski Kors o biżuteryjnej elegancji 

Projektanci amerykańskiego domu mody do perfekcji opanowali sztukę zdobienia. W damskim zegarku Michael Kors Mini Blair lśniące cyrkonie wyznaczają granice koperty. I co nieczęste – pokrywają również jej uszy, zwracając uwagę na staranną i odrobinę dynamiczną formę modelu. Dzięki temu Michael Kors Mini Blair, podobnie jak inne zegarki Kors z cyrkoniami, olśniewa biżuteryjnym pięknem.  

Traktujesz czasomierz jako ozdobę do stroju? Z powodzeniem wykorzystasz zegarek damski Kors na bransolecie w roli codziennej biżuterii.   

Michael Kors Mini Blair z chronografem – dynamika i funkcjonalność 

Efektowne zdobienia nie ograniczają się w tym modelu tylko do modnych kryształków. Damski zegarek Michael Kors został również wzbogacony o szeroko rozmieszczone na cyferblacie subtarcze. Poza tym, że nadają mu dynamiczny rys, pełnią funkcję praktyczną. Odczytasz z nich dzień tygodnia. Przede wszystkim sprawdzisz jednak wyniki pomiaru odcinków czasu.  

Dzięki tym różowo-złotym okręgom oraz indeksom mieszanym (w formie kresek i cyfr arabskich) Michael Kors Mini Blair zyskuje wyrazisty design. Odpowie na gusta aktywnych, modnych i pewnych siebie kobiet, które lubią przykuwać spojrzenia błyszczącymi dodatkami.  

Interesują Cię inne zegarki Kors? Zapoznaj się z pozostałą ofertą ZEGAREK.NET!