Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Michael Kors Riley

0wyniki

Zegarki Michael Kors Riley

Michael Kors Riley uosabia klasyczną elegancję w dynamicznej odsłonie. Dyskretne zdobienia i różowe akcenty emanują kobiecością. Jej delikatność nieco przełamują jednak subtarcze na cyferblacie typowe dla sportowego stylu. Tak jak inne zegarki Michael Kors inspirowane modnym chronografem model Riley staje się doskonałą propozycją dla aktywnych, nowoczesnych i pewnych siebie kobiet, które nie boją się wyróżniać. Odkryj nowoczesny zegarek Michael Kors z serii Riley!  

czytaj więcej
FILTRY0

Michael Kors Riley – elegancki zegarek Michael Kors  

Michael Kors Riley ma dość szeroką jak na damski model kopertę, której granice zarysowuje rząd maleńkich, połyskujących cyrkonii. Cyrkonie znajdują się również między indeksami kreskowymi a wskazaniem sekund. Nie uwidaczniają się jednak w sposób nachalny, kierując uwagę na dbałość o szczegół, z jaką został wykonany zegarek Michael Kors. Jego wzornicze dopracowanie przejawia się również w spójnym i kobiecym mariażu srebra i różowego złota 

Zegarek Michael Kors Riley – funkcjonalny dodatek na co dzień 

Dodatkowo projektanci zdecydowali się na zastosowanie cyfry arabskiej na oznaczenie godziny 12.00, co dodaje cyferblatowi wyrazistości. Na pierwszy plan wysuwają się tu jednak przede wszystkim subtarcze, które kojarzą się ze sportowym chronografem. Michael Kors Riley jest pozbawiony tej funkcji. Trzy okręgi na jego cyferblacie wskazują zaś czas światowy, dzień miesiąca i nazwę dnia tygodnia. Zegarek Michael Kors znakomicie sprawdza się jako stylowe i funkcjonalne uzupełnienie codziennych stylizacji.  

Zobacz również pozostałe zegarki Michael Kors z oferty ZEGAREK.NET.