Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Michel Herbelin Classique

Zegarki Michel Herbelin Classique

Jedną z najznamienitszych cech branży zegarmistrzowskiej, jest jej niezwykła zdolność do tworzenia rzeczy trwałych i niezawodnych. Dotyczy to przede wszystkim sposobu wykonania zegarków i mechanizmu, ale także stylistyki, która odgrywa niemniej istotną rolę. Marka Michel Herbelin wie o tym doskonale, dlatego w jej ofercie nie mogło zabraknąć ponadczasowych zegarków klasycznych. W kolekcji Michel Herbelin Classique znajdują się wyłącznie oryginalne projekty francuskiej manufaktury, obdarzone stylistyką odporną na działanie czasu.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 1 z 1 produktów

Zegarki Michel Herbelin Classique – klasyka doprowadzona do perfekcji

Klasyczne zegarki cenione są przede wszystkim za ponadczasową stylistykę, która nie ugina się pod przemijającymi trendami. Wielu pasjonatów zegarmistrzostwa uważa wręcz, że jeśli jest jakiś czasomierz, który trzeba mieć, to bez wątpienia jest to właśnie tradycyjny, klasyczny model. Zegarki Michel Herbelin Classique to wzorcowy pokaz, jak powinny wyglądać tego typu zegarki i to w znakomitym francuskim wydaniu. Próżno szukać tutaj skomplikowanych dodatków, czy krzykliwej kolorystki. Wszystkie elementy składające się na dany model są odpowiednio dopasowane i stonowane w taki sposób, aby stworzyć jedną harmonijną całość. W kolekcji Michel Herbelin Classique znajdują się zarówno modele dla niej, jak i dla niego, co również ma bardzo istotne znaczenie. Klasyczny zegarek nie powinien być za duży, by nie dominować eleganckiej kreacji, lecz stanowić swego rodzaju wisienkę na torcie. Właśnie dlatego męskie modele nie przekraczają średnicy 39 mm, a damskie zamykają się w 34 mm. Obowiązkowym elementem każdego klasyka jest także skórzany pasek i właśnie taki sposób zapięcia znajdziemy w kolekcji Michel Herbelin Classique. Delikatna i naturalna skóra prezentuje się naprawdę elegancko, zapewniając przy tym niesłychaną wygodę. 

Zegarek Michel Herbelin 12248/08 CLASSIQUE

Zegarki Michel Herbelin Classique – francuski styl, szwajcarska precyzja

Zegarek Michel Herbelin 12248/08 CLASSIQUE zegarek męski na czarnym pasku

Marka Michel Herbelin od samego powstania posiada siedzibę nieopodal Szwajcarii, dzięki czemu od lat podtrzymuje współpracę z najlepszymi dostawcami podzespołów. Ponadczasowy zegarek powinien nie tylko wyglądać elegancko mimo upływu lat, ale samo jego działanie winno przebiegać w sposób niezachwiany. Właśnie z tego względu w zegarkach Michel Herbelin Classique stosowane są wyłącznie oryginalne szwajcarskie mechanizmy, gwarantujące wysoka precyzję wskazań i bezawaryjne działanie. Mowa tutaj o napędzie automatycznym Sellita SW200-1 oraz kwarcowych Ronda 715, Ronda 705 i Ronda 774, których zastosowanie zależne jest od średnicy koperty. Cechą wspólną dla wszystkich tych mechanizmów jest jednak komplikacja datownika, dzięki której czasomierz wskaże nam aktualny numer dnia. Niezależnie od modelu, zegarki Michel Herbelin Classique posiadają okienko datownika na godzinie 6, dzięki czemu nie wyróżnia się ono nadmiernie na tle tarczy.