Minimalistyczne zegarki Mockberg świetnie wpisują się w aktualne trendy modowe. Szwedzka firma stawia na klasykę w nowoczesnym wydaniu, co sprawia, że cechą charakterystyczną tworzonych przez nią modeli jest oryginalna elegancja, którą pokochały kobiety z całego świata. Zegarki Mockberg wyróżniają się sposobem łączenia koperty z bransoletą. Symetryczne błyszczące blaszki stanowią harmonijne przejście pomiędzy centralną częścią zegarka, a jego uzupełnieniem leżącym na nadgarstku. Choć spełniają bardzo praktyczną rolę, pełnią też funkcję oryginalnego zdobienia. Innowacyjne rozwiązanie sprawia, że zegarek stanowi jednolitą całość, a my możemy cieszyć się niespotykaną wcześniej estetyką.

Uwagę przyciągają tarcze inspirowane wieloletnią tradycją zegarmistrzowską. Jednolity deseń został uzupełniony wyrazistymi indeksami słupkowymi, które subtelnie kontrastują ze znajdującym się za nimi tłem. Kreseczki o idealnie wyważonej wielkości prezentują się niezwykle elegancko. Ekskluzywny charakter czasomierza podkreśla delikatne zdobienie w postaci logo marki zamieszczonego w górnej części tarczy. Warto zaznaczyć, że każdy z prezentowanych modeli został zaprojektowany w dualistycznej kolorystyce. Poruszające się po tarczy, smukłe wskazówki zostały utrzymane w barwach tożsamych do bransolety i koperty. Zastosowanie głębokiej czerni bądź śnieżnej bieli do uzupełnienia cyferblatów sprawia, że możemy zaklasyfikować je zarówno jako zegarki fashion, jak i zegarki eleganckie. O charakterze będzie stanowił kolor wykończenia. Tu spotykamy bardzo modne różowe złoto, czerń, klasyczne srebro lub wystawne złoto.

Zegarki Mockberg Mesh zyskały uznanie nie tylko dzięki oryginalnemu designowi. Panie doceniają zastosowanie coraz bardziej modnych bransolet mesh. Czasomierze wyposażone w bransolety stworzone z bardzo drobnej plecionki zyskują na lekkości i doskonale prezentują się na damskich nadgarstkach. Co więcej, są też niezwykle wygodne, bowiem bransoleta mesh pozwala na dowolną regulację długości, co czyni ją rozwiązaniem uniwersalnym. Modele będą więc idealnym rozwiązaniem dla pań, które dotychczas miewały problemy z dopasowaniem odpowiedniej długości paska. Mockberg Mesh to modne zegarki, obok których nie sposób przejść obojętnie. Urzekający design połączony z precyzją wykonania sprawia, że doskonale prezentują się zarówno z codziennymi, jak i wyjściowymi kreacjami. Uniwersalne rozwiązania sprawiają, że stanowią dodatek, który nie dominuje stylizacji, a świetnie ją uzupełnia. Jeśli marzysz o czasomierzu, który wyróżni Cię z tłumu i nigdy się nie znudzi - Mockberg jest idealnym rozwiązaniem!