TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Nixon RE-RUN

Kolekcja zegarków Nixon Re-run w znakomity sposób łączy estetykę vintage z nowoczesnością. Pełne niestandardowych rozwiązań modele dedykowane są osobom kreatywnym, żyjącym rytmem wielkich miast i wciąż pozostającym w ruchu. Wyposażone w szereg funkcji zegarki staną się nie tylko oryginalnym dodatkiem, ale także dobrym towarzyszem ćwiczeń i treningów.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Nixon Re-run — vintage w nowej odsłonie

Zegarki wchodzące w skład kolekcji Nixon Re-run przywodzą na myśl modele z lat 80. Zostały one utrzymane w jednolitych kolorach srebra, złota, czy czerni. Ich oryginalny wygląd sprawia, że będziemy je chętnie nosić każdego dnia. Ośmiokątna koperta i jej zgrabny profil przyciągają wzrok swoją konstrukcją. Uwagę wzbudza duży cyfrowy wyświetlacz, z którego łatwo odczytamy godzinę. Całości dopełnia klasyczna bransoleta zbudowana z mieszanych ogniw. Łatwo dostosowuje się ona do nadgarstka, gwarantując jednocześnie bezpieczne trzymanie się czasomierza na ręce.Funkcjonalność zegarków Nixon Re-run

Zegarki Nixon Re-run wyposażone zostały w wiele przydatnych na co dzień funkcji. Znajdziemy w nich alarm, minutnik, podwójny czas, a także cyfrowy kalendarz. Wodoszczelność na poziomie 3-10 ATM zapewnia ochronę czasomierza w codziennych warunkach. Za jego sprawne działanie odpowiada mechanizm kwarcowy. Ten najbardziej precyzyjny system na świecie, daje pewność punktualnego odmierzania czasu na co dzień.