Zegarki Nixon TIME TELLER

Zegarki Nixon TIME TELLER

Zegarki Nixon Time Teller prezentują klasyczny styl w nowoczesnej odsłonie. Koperty vintage z biżuteryjnymi bransoletami będą świetnie prezentować się zarówno z formalnymi strojami, jak i codziennymi stylizacjami. To świetny wybór dla mężczyzn, którzy w każdej sytuacji chcą wyglądać modnie i elegancko.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0

Zupełnie oryginalne zegarki Nixon Time Teller

Zegarek Nixon Time Teller mają prosty i elegancki wygląd. Prezentują prawdziwą kombinację kolorów – większość nich to monochromatyczne modele w barwach czerni, srebra, złota lub niebieskiego. W sposób szczególny wyróżniają się wyjątkowo gładkimi liniami kopert przyjmującymi prostokątny kształt. Ich. precyzyjna konstrukcja tworzy piękną ramę dla tarczy. Minimalistyczny cyferblat o jednorodnym kolorze, posiada jedynie nałożone na powierzchnię proste indeksy i wskazówki. W wybranych egzemplarzach można zauważyć także szlif słoneczny, tworzący promieniście rozchodzące się refleksy światła. Całości dopełnia biżuteryjna bransoleta o klasycznej formie. Zbudowana jest ona z drobnych, precyzyjnie połączonych ze sobą ogniw, które gwarantują bezpieczne trzymanie się zegarka na nadgarstku.
Zupełnie oryginalne zegarki Nixon Time TellerNixon Time Teller – dla kogo?

Nixon Time Teller – dla kogo?
Kolekcja Nixon Time Teller to klasyka w nowoczesnej odsłonieDedykowana została ona osobom chcącym zachować w każdej okoliczności dobry styl. Ich nieco vintegowy wygląd, idealnie wpisuje się w aktualne trendy mody. W sposób szczególny, czasomierze sprawdzą się wśród mieszkańców miast, których życie płynie szybkim tempem. Będą one dobrze wyglądać w zestawieniu z półformalnymi strojami, jak również typowo casualowym ubiorem. Tutaj też zegarki Nixon Time Teller staną na straży naszej punktualności i dobrej organizacji czasu.Nixon Time Teller – specyfikacja techniczna

Wchodzące w skład kolekcji Nixon Time Teller zegarki prezentują bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Pod modną obudową mieści się precyzyjny mechanizm kwarcowy, gwarantujący sprawne odmierzanie czasu w każdych warunkach. Przykrywające tarczę mineralne szkło utwardzane cechuje się zarówno dobrą ochroną przed pęknięciem, jak i zarysowaniem. Dzięki temu cyferblat pozostanie również przejrzysty w odczycie.
Nixon Time Teller – specyfikacja techniczna