Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Obaku Denmark Solar

0wyniki

Zegarki Obaku Denmark Solar

Kolekcja Obaku Solar reprezentuje najnowsze trendy w zakresie designu i technologii. Sercem każdego z czasomierzy jest przyjazny środowisku mechanizm solarny. Cały zegarek wyróżnia się zaś niezwykle interesującą, minimalistyczną formą. Christian Mikkelsen sięgnął w tym projekcie wyżyn elegancji i wyrafinowania, pokazując, jak intrygująca może być prostota. Poznaj kolekcję zegarków solarnych Obaku Solar! Zegarki Obaku z nowoczesnej linii Solar dzielą się na dwie podkolekcje o nieco odmiennej formie: GRY i LYS. Łączą je wąska, bardzo delikatna bransoleta mesh oraz podobnie zaaranżowana oszczędna tarcza. Dzielą detale, które decydują o indywidualnym charakterze każdego modelu.

FILTRY0

Wyrafinowane tarcze zegarków solarnych Obaku Solar 

Christian Mikkelsen wyposażył zegarki solarne w dwa rodzaje cyferblatów. Jeden – klasyczny – oczarowuje oszczędnością. Na jego jasnym tle przesuwają się smukłe wskazówki. Natomiast proste indeksy kreskowe – utrzymane w kolorze koperty – tylko delikatnie uwidaczniają się na tarczy.  

Zegarek Obaku Denmark LYS - WALNUT - Christian Mikkelsen V206LRVNMN

W drugiej odsłonie Obaku Solar duński projektant zdecydował się na bardziej nieszablonowy zabieg. Umieścił indeksy na pochyłym obramowaniu cyferblatu, co pozwoliło jeszcze bardziej uwydatnić jego głębię wyrażoną ciemnym kolorem. Szczególnie ciekawy efekt ukazuje Obaku zegarek LYS, gdzie indeksy są tylko wyżłobione w tarczy i niewyróżnione żadnym kolorem.  Dwie formy Obaku Solar 

Tym, co odróżnia od siebie zegarki solarne Obaku, jest przede wszystkim budowa koperty. W podkolekcji GRY koperta o cienkiej krawędzi wydłuża się, tworząc efektowne, pojedyncze mocowanie bransolety mediolańskiej. Cały stworzony przez Obaku zegarek nabiera dzięki temu smukłości i doskonale podkreśla kobiecy nadgarstek.  

Zegarek Obaku Denmark GRY - WALNUT - Christian Mikkelsen V221LRVNMN


Zegarek Obaku Denmark LYS - ROSE - Christian Mikkelsen V206LRVWMV

Inną formę reprezentują zegarki Obaku Solar LYS. Ich koperta jest okrągła, jej brzeg zaokrąglony i gustownie uwydatniony. Christian Mikkelsen zrezygnował tu z uszu, podkreślając doskonałą formę koperty i tworząc jej bardzo dyskretne połączenie z bransoletą.


Elegancką konstrukcję całości podkreśla stonowana kolorystyka. W zależności od modelu proponowany przez markę Obaku zegarek może być pokryty stalowym srebrem, kobiecym różowym złotem, a także tajemniczą czernią i ciepłym orzechem. Dzięki zróżnicowaniu odcieni i form każda miłośniczka minimalizmu i ekologicznego stylu życia powinna znaleźć w kolekcji Obaku Solar propozycję dla siebie.  

Zobacz również inne zegarki Obaku Denmark w ZEGAREK.NET – zapraszamy!