Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Opex Ballerine

10wyniki

Zegarki Opex Ballerine

Zegarki Opex to propozycja dla wielbicielek wyrafinowanego designu. Każdy model wyróżnia się kształtem koperty. Są to prostokąty z zaokrąglonymi rogami. Dzięki temu całość jest delikatna. Czasomierze Opex Ballerine sprawdzą się u kobiet, które chcą na swoim nadgarstku mieć finezyjne, nietuzinkowe zegarki. Podwójny pasek pozwala na dokładne dopasowanie zegarka do kształtu ręki. Dzięki temu nie ma możliwości na przypadkowe zgubienie biżuterii. Zaprojektowane przez Opex zegarki pokazują czas w sposób tradycyjny. Wskazówki są krótkie i nieco grubsze, przez co odczytanie godziny nie stanowi problemu. 

czytaj więcej

Opex Ballerine – wyrafinowane połączenie minimalizmu i elegancji 

W ofercie europejskiego producenta można znaleźć wiele odcieni pasków. Dzięki temu każda kobieta może idealnie dopasować model zegarka Opex Ballerine do swoich preferencji. Dostępny jest kolor różowy, biały, szary, beżowy, brązowy, czarny, czerwony, fioletowy, srebrny i złoty. Niektóre zegarki Opex są wielokolorowe i mają ciekawe zdobienia. Niezwykle ciekawy jest model, który ma futerko dookoła tarczy. Taki czasomierz na nadgarstku z pewnością zwróci uwagę innych osób. Dodatek piór również prezentuje się niesamowicie. Dla pań, które lubią błyszczące dodatki, świetną propozycją są zaprojektowane przez Opex zegarki ze świecącymi skórzanymi paskami. 

Zegarek Opex X0391LF8 zegarek damski na beżowym pasku z dodatkiem piór

Opex – zegarki zachwycające wyjątkowym urokiem 

Zegarek Opex X0391LF3 zegarek na beżowym pasku z cyrkoniami na tarczy

Koperty w zegarkach Opex Ballerine są owalne, dlatego wykorzystanie minimalistycznych tarcz to strzał w dziesiątkę. Godziny oznaczone są przy pomocy delikatnych kropek, a wskazówki są krótkie. Kropki tworzą okrąg, na kształt tradycyjnego czasomierza, przez co Opex Ballerine są modne, a zarazem klasyczne. Mechanizm kwarcowy to wygodna opcja, dzięki której czasomierze zawsze wskazują prawidłową godzinę. Tarcze są jednokolorowe, przeważnie są to jasne odcienie takie, jak biel czy szarość. Zegarki Opex to niezwykle kobiece kompozycje łączące minimalizm z elegancją.  

Sprawdź całą kolekcję zegarków Opex dostępną w naszej ofercie!