Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Opex Luxia

0wyniki

Zegarki Opex Luxia

Zegarki Opex charakteryzują się stonowanym wzornictwem połączonym z eleganckimi elementami. Paryski styl zachwyca kobiety na całym świecie. Subtelne wykończenia, wyrafinowana prostota i przystępna cena to cechy, obok których nie sposób przejść obojętnie. Wykonane przez markę Opex zegarki napędzane są precyzyjnym i niezawodnym systemem kwarcowym. Czasomierze Opex Luxia wykonane zostały w klasycznej kolorystyce, w której króluje biel, czerń, złoto i srebro. 

FILTRY0

Opex – zegarki subtelnie podkreślające kobiece piękno 

Klasyczna biżuteria jest ponadczasowa i nigdy nie wyjdzie z mody. Wywodząca się z Europy marka Opex postawiła w swoich czasomierzach na tradycyjne wykończenia. Zegarki Opex mają jednokolorowe tarcze, na których widoczne są delikatne indeksy symbolizujące godziny. Całość uzupełniona jest prostymi i smukłymi wskazówkami. Ochronę przed uszkodzeniami i stłuczeniami zapewnia wysokiej klasy szkło mineralne. Stalowe koperty mają dodatkowy obwód, który wyróżniony został innym odcieniem. W efekcie czasomierze Opex Luxia prezentują się nietuzinkowo i elegancko. Paryskie modele idealnie podkreślą każdą wybraną stylizację. 

Zegarek Opex X3921CA1 zegarek damski na bransolecie wykonanej z ceramiki i stali

Opex Luxia – zegarki na stylowych bransoletach 

Zegarek Opex X3921CA2 zegarek damski na srebrno-białej bransolecie wykonanej ze stali i ceramiki

W kolekcji Opex Luxia największą popularnością cieszą się mediolańskie bransolety. Jest to gęsta plecionka, która doskonale podkreśla biżuteryjny styl czasomierzy. Wykorzystane zapięcie typu G-Link pozwala na samodzielną regulację długości bransolety. W efekcie każdy zegarek jest doskonale dopasowany do kształtu nadgarstka właścicielki. Ciekawymi egzemplarzami są bransolety wykonane z ceramiki i stali. Te szykowne dodatki idealnie podkreślają paryski styl wyrażony w tych modelach. Zegarki Opex mają zapięcie typu H. Jest to ogniwo z możliwością rozpinania, dlatego całość stanowi przyjemną dla oka konstrukcję. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Opex dostępną w naszej ofercie!