Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Opex Safarina

0wyniki

Zegarki Opex Safarina

Subtelne zegarki Opex to propozycja dla kobiet, które cenią stonowany, ale efektowny design. Klasyczny wygląd podkreślony został okrągłą kopertą z gładkim wykończeniem. Stal nierdzewna wyróżnia się wysoką trwałością i pięknym połyskiem. Każdy zegarek Opex pokazują czas w sposób tradycyjny. Wskazówki są proste, przez co wygląd tarczy jest niezwykle kobiecy. Paryskie czasomierze odznaczają się jednolitym cyferblatem, na którym widoczne są okrągłe indeksy godzinowe. Seria Opex Safarina wyróżnia się nietypowym łączeniem koperty z paskiem lub bransoletą.

FILTRY0

Opex Safarina – francuski szyk na każdą okazję  

Paryscy projektanci doskonale wiedzą, w jaki sposób urozmaicić zegarki Opex. Niewielka koperta została połączona ze skórzanym paskiem ciekawym elementem w tym samym kolorze. Jest to delikatne przedłużenie stalowej części, co w efekcie tworzy biżuteryjny wygląd całego czasomierza. Jednolite cyferblaty, subtelne indeksy i cienkie wskazówki – to elementy, które składają się na minimalistyczne wykończenie. Klasyka i prostota są ponadczasowe, dlatego francuska marka doceniana jest przez kobiety na całym świecie. 

Zegarek Opex X3826MA1 zegarek damski z okrągłą kopertą

Zegarek Opex – stylowy dodatek rodem z Paryża  

Zegarek Opex X3826LA2 zegarek damski z okrągłą kopertą

Biżuteria jest doskonałym dopełnieniem każdej stylizacji. To ona dodaje stylu wybranym outfitom i uwydatnia naszą indywidualność. Zegarki Opex Safarina o ponadczasowym wzornictwie sprawdzą się w codziennych sytuacjach, jak i tych bardziej formalnych. Każda seria jest niepowtarzalna i zachwyca jakością wykonania. Koperty wykonane ze stali szlachetnej cechują się odpornością na wstrząsy, a tarcze chronione są szkłem mineralnym. Za prawidłowe działanie odpowiada precyzyjny mechanizm kwarcowy, który pochodzi od japońskich producentów. Kolekcja Opex Safarina to propozycja dla wielbicielek niebanalnych dodatków.  

Sprawdź całą kolekcję zegarków Opex dostępną w naszej ofercie!