Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Opex Square

3wyniki

Zegarki Opex Square

Klasyczne, a zarazem oryginalne zegarki Opex spodobają się paniom, które cenią nieoczywiste dodatki. Kwadratowa koperta wykonana ze stali została w niecodzienny sposób zawieszona na skórzanym pasku. Zegarki Opex Square pokazują czas w sposób tradycyjny, przy pomocy prostych wskazówek. Paryskie czasomierze zachwycają swoją subtelnością i wyrafinowaną prostotą. Każdy zegarek Opex jest minimalistyczny, a tarcza jednokolorowa. Biżuteria marki Opex stylowo dopełni każdą stylizację.

FILTRY0

Zegarki Opex Square – elegancja w nieoczywistym wydaniu 

Klasyczne dodatki nigdy nie wychodzą z mody. Doskonale o tym wiedzą francuscy projektanci marki Opex, którzy w swoich czasomierzach wykorzystali minimalistyczne wzornictwo. Tarcze są jednolite, zazwyczaj w odcieniach bieli, czerni, szarości lub brązu. Połączenie ich ze srebrnymi kopertami o kwadratowym kształcie sprawia, że zegarki Opex Square przyciągają wzrok. Twórcy kolekcji nawiązują do mody z lat 50. I 60. Do oznaczenia godzin wykorzystali subtelne indeksy, często są to cyrkonie. Całość uzupełniają proste i cienkie wskazówki. 

Zegarek Opex X3231LC3 zegarek damski z kwadratową kopertą

Zegarek Opex – paryski styl na każdą okazję  

Zegarek Opex X3231LC4 zegarek damski z kwadartową kopertą

Eleganckie i finezyjne wzornictwo widoczne jest także w skórzanych paskach. Są one wąskie i mają jednolity kolor w matowym wykończeniu. To, co wyróżnia te modele wśród innych, to umieszczenie pasków. Nie wychodzą one ze środka, lecz z przeciwnych sobie stron koperty. Tak proste, lecz nieoczywiste rozwiązanie sprawia, że są to zegarki unikalne, które doskonale uzupełnią wybraną stylizację. Subtelny charakter widoczny jest w klasycznych zapięciach na sprzączkę. Zegarki Opex to ponadczasowa propozycja dla wielbicielek niebanalnych dodatków. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Opex dostępną w naszej ofercie!