Słysząc słowo Orient, na myśl od razu przychodzi coś innego, coś odbiegającego od przyjętych standardów, coś intrygującego. Dokładnie takie, są zegarki damskie z kolekcji Orient Fashionable Automatic. Kolekcja tych osobliwych czasomierzy została stworzona dla kobiet lubiących konkretny styl i solidne wykonanie. Mimo tego, że każdy z modeli jest unikatowy i naprawdę oryginalny, to są to również doskonałe zegarki klasyczne pasujące do każdej sytuacji i stylizacji. Orient zadbał o to, aby każda kobieta niezależnie od upodobań znalazła coś dla siebie, dlatego znajdziemy tutaj modele na pasku, jak i bransolecie. Projektanci pozwolili sobie również na małe szaleństwo jeśli chodzi o tarcze zegarków, ponieważ to właśnie one są najbardziej dopieszczonym elementem zegarków. 

Zegarki japońskie Orient wyróżnia również to, że są to zegarki typu open-heart, dlatego na tarczy możemy zobaczyć oryginalne wycięcie pokazujące nam mechanizm zegarka. Jednak to nie tylko te elementy przyciągają uwagę w tych wyjątkowych tarczach. W niektórych modelach do wykonania tarczy użyto masy perłowej, dzięki czemu jest ona wielowymiarowa i w zależności od kąta padania światła, widzimy kolorowe łuny światła. Zdobienia dzięki którym te damskie zegarki się wyróżniają to ciekawe indeksy, oznaczenia godzinowe pisane zgrabną czcionką, a nawet cyrkonie umieszczone na tarczach w różnych konfiguracjach. 

Kolorystyka zegarków Orient Fashionable jest skierowana do dwóch typów upodobań. Znajdziemy tutaj jaśniejsze, ekstrawaganckie modele o klasycznej kolorystyce bieli, srebra i różowego złota, a dla miłośniczek tradycyjnych stonowanych czasomierzy te utrzymane w brązie, czerni i srebrze. Na uwagę zdecydowanie zasługują również koperty zegarków Orient, Ciekawe bezle, cyrkonie umieszczone na kopercie, a przede wszystkim ich ciekawy kształt o wyraźnych granicach to cechy, które sprawiają, że to właśnie te zegarki, są warte uwagi i wyróżnienia. Wszystkie zegarki Orient Fashionable to wyjątkowe modele dla równie wyjątkowych i stylowych kobiet. Doskonale sprawdzą się one do użytkowania na co dzień, ponieważ nie tylko podkreślą każdy strój, ale również będą przyciągać wzrok i świetnie ożywiać całą osobowość swojej przyszłej właścicielki. Obok takiego zegarka nikt nie będzie w stanie przejść obojętnie, a osoba będąca w jego posiadaniu będzie się czuła niezwykle wyróżniona z tłumu. Zegarki damskie Orient to klasa sama w sobie.