SORTUJ POKAŻ FILTRY
zegarek damski Orient FAC0A003W0 Orient FAC0A003W0
zegarek damski
1.450,00 zł 1.305,00 zł
24h
zegarek damski Orient FDB0B004B0 Orient FDB0B004B0
zegarek damski
1.320,00 zł 1.188,00 zł
24h

Słysząc słowo Orient, na myśl od razu przychodzi coś innego, coś odbiegającego od przyjętych standardów, coś intrygującego. Dokładnie takie, są zegarki damskie z kolekcji Orient Fashionable Automatic. Kolekcja tych osobliwych czasomierzy została stworzona dla kobiet lubiących konkretny styl i solidne wykonanie. Mimo tego, że każdy z modeli jest unikatowy i naprawdę oryginalny, to są to również doskonałe zegarki klasyczne pasujące do każdej sytuacji i stylizacji. Orient zadbał o to, aby każda kobieta niezależnie od upodobań znalazła coś dla siebie, dlatego znajdziemy tutaj modele na pasku, jak i bransolecie. Projektanci pozwolili sobie również na małe szaleństwo jeśli chodzi o tarcze zegarków, ponieważ to właśnie one są najbardziej dopieszczonym elementem zegarków. 

Zegarki japońskie Orient wyróżnia również to, że są to zegarki typu open-heart, dlatego na tarczy możemy zobaczyć oryginalne wycięcie pokazujące nam mechanizm zegarka. Jednak to nie tylko te elementy przyciągają uwagę w tych wyjątkowych tarczach. W niektórych modelach do wykonania tarczy użyto masy perłowej, dzięki czemu jest ona wielowymiarowa i w zależności od kąta padania światła, widzimy kolorowe łuny światła. Zdobienia dzięki którym te damskie zegarki się wyróżniają to ciekawe indeksy, oznaczenia godzinowe pisane zgrabną czcionką, a nawet cyrkonie umieszczone na tarczach w różnych konfiguracjach. 

Kolorystyka zegarków Orient Fashionable jest skierowana do dwóch typów upodobań. Znajdziemy tutaj jaśniejsze, ekstrawaganckie modele o klasycznej kolorystyce bieli, srebra i różowego złota, a dla miłośniczek tradycyjnych stonowanych czasomierzy te utrzymane w brązie, czerni i srebrze. Na uwagę zdecydowanie zasługują również koperty zegarków Orient, Ciekawe bezle, cyrkonie umieszczone na kopercie, a przede wszystkim ich ciekawy kształt o wyraźnych granicach to cechy, które sprawiają, że to właśnie te zegarki, są warte uwagi i wyróżnienia. Wszystkie zegarki Orient Fashionable to wyjątkowe modele dla równie wyjątkowych i stylowych kobiet. Doskonale sprawdzą się one do użytkowania na co dzień, ponieważ nie tylko podkreślą każdy strój, ale również będą przyciągać wzrok i świetnie ożywiać całą osobowość swojej przyszłej właścicielki. Obok takiego zegarka nikt nie będzie w stanie przejść obojętnie, a osoba będąca w jego posiadaniu będzie się czuła niezwykle wyróżniona z tłumu. Zegarki damskie Orient to klasa sama w sobie.