Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Oris Diving

Zegarki Oris Diving męskie z automatycznym mechanizmem

Zegarki Oris Diving zostały stworzone z myślą o mężczyznach, którzy doceniają kunszt szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Wszystkie zegarki z serii Diving zostały wyposażone obrotowy bezel, za pomocą którego można ustawić czas, który pozostał do bezpiecznego wynurzenia się na powierzchnię. Zegarki Oris Diving posiadają specjalny, opatentowany układ uszczelnień, gwarantujący wodoszczelność na poziomie 300M. Jest to wartość, która pozwala na swobodne nurkowanie z butlą na znacznych głębokościach.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 77 produktów

Zegarki Oris Diving – klasa i prestiż zegarka nurkowego 

Zegarek Oris typu diver posiada dwa rodzaje mocowania do nadgarstka – pasek lub bransoletę. Paski wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego sprawiają, że zegarek nosi się niezwykle komfortowo oraz zyskuje sportowy charakter. Bransolety natomiast zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej. Ich ogniwa są pełne, a znakomitej jakości regulowane zapięcie zapewnia szybkie zakładanie i zdejmowanie zegarka z nadgarstka.  

Zegarek Oris AQUIS DATE 01 733 7732 4155-07 8 21 05PEB

Oris Diving – dbałość o szczegóły 

Zegarek Oris PRODIVER CHRONOGRAPH 01 774 7727 7154-SET

Miłośnikom zegarków firma Oris od wielu lat kojarzy się z prestiżem i wysoką jakością wykonania. Zegarki Oris z serii Diving są jedną z flagowych kolekcji tej marki. Znakomite parametry techniczne idą w parze z wysoką dbałością o szczegóły. Znakiem rozpoznawczym zegarków Oris Diving są tarcze, których powierzchnia przypomina szlif słoneczny. Dzięki temu mienią się wieloma odcieniami, w zależności od rodzaju i kąta padania światła. Piękne, polerowane indeksy wypełnione są masą świecącą SuperLuminova, co pozwala na odczyt aktualnej godziny w każdych warunkach. Wszystkie zegarki Oris wyposażone są w wysokiej jakości szwajcarskie mechanizmy automatyczne, które gwarantują dokładne odmierzanie czasu przez wiele lat.


Sprawdź całą kolekcję zegarków Oris