Kwieciste zegarki podbijają serca żywiołowych kobiet, które w swoich stylizacjach stawiają na oryginalne wzory i ciekawe kompozycje kolorystyczne. Choć motyw kwiatowy pojawia się w wielu czasomierzach, to marka OUI & ME słynie z nietuzinkowych cyferblatów. Barwne wykończenia doskonale uzupełniają eleganckie koperty. Poznaj zmysłowe dodatki i zapewnij sobie stylowy wygląd gdziekolwiek jesteś!

Kwieciste zegarki 

Roślinne wykończenia towarzyszą damskiej biżuterii od lat. Jednak dopiero marka OUI & ME czyni z kwiecistych zegarków prawdziwe dzieła sztuki. Dotychczas podziwiane na obrazach wielobarwne kompozycje kwiatowe zostały przeniesione wprost na cyferblaty. Na szczególną uwagę zasługują detale ukazujące każdy płatek i listek. Podziw wzbudza niebywała staranność wykonania, dzięki której widzimy nie tylko wzór, ale przede wszystkim grę cieni pozwalającą dostrzec głębię.
Zabiegi wizualne zaczerpnięte ze sztuki sprawiły, że czasomierz w mgnieniu oka przeniesie Cię do kwitnącego różanego ogrodu, gdzie urok naturalnego piękna stanie się namacalny. Autentyczny, żywy obraz to cecha charakterystyczna zegarków z motywem kwiatowym OUI & ME. Koniec z nudą, czas na nietuzinkowe, stylowe dodatki!

OUI & ME - nie tylko zegarki w kwiaty

Nie sposób zaprzeczyć, że to zegarki w kwiaty są najbardziej charakterystycznymi modelami marki OUI & ME. I choć to w nich specjalizują się wybitni projektanci, wśród starannie dopracowanych wzorów nie brak nawiązań do najbardziej klasycznych modeli, a także subtelnych motywów zwierzęcych. Swoją delikatnością czarują tarcze przyozdobione ważką, a także te wykończone fakturą będąca odwzorowaniem polnych traw.

W poszukiwaniu jeszcze wyraźniej zaznaczonej lekkości designu warto skierować się w stronę kolekcji skupionej wokół jednobarwnych cyferblatów, w których wyróżniający się akcent stanowi godzina dwunasta oznaczona serduszkiem.
Kwieciste zegarki OUI & ME są nie tylko ucztą dla zmysłów, ale przede wszystkim wyrazem codziennej funkcjonalności. Kobiety pokochały je za trafne połączenie modnych motywów i wygody użytkowania. Wśród rozwiązań zastosowanych w zegarkach króluje wodoszczelność 50 metrów umożliwiająca swobodne zanurzenie czasomierza nawet podczas kąpieli. Dużą zaletą jest także zastosowanie bransolet mesh pozwalających na samodzielną regulację długości i szybkie dopasowanie do nadgarstka. 

Zegarek z motywem kwiatów na co dzień i od święta

OUI & ME to wyraz nowoczesnej elegancji, który doskonale spisuje się zarówno jako zegarek codzienny, jak i dodatek zakładany do wieczornych stylizacji. Zegarek z motywem kwiatów ociepla biznesowe stroje, zaś tym noszonym na co dzień dodaje designerskiego sznytu. Interesujące modele dostępne są w dwóch wersjach - z klasyczną okrągłą kopertą oraz prostokątną, o ściętych rogach. Szeroki wybór obejmujący kształt, kolorystykę wykończenia oraz materiał, z jakiego wykonano pasek bądź bransoletę umożliwia staranne dopasowanie noszonego zegarka do gustu oraz części garderoby.

Zegarek w kwiaty doskonale wpisuje się w modny look smart casual, nie może zabraknąć go w Twojej garderobie - zwłaszcza w modnej wersji łączącej tajemniczą czerń i połyskujące złoto!