TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Paul Hewitt Damskie

Zegarki Paul Hewitt damskie to mieszanka minimalistycznego stylu i żeglarskich fascynacji. Subtelne, kobiece modele zachwycają swoim szykiem. Dedykowane zostały paniom szukających uniwersalnego dodatku, łączącego piękno klasyki z rzetelnym wykonaniem.

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Biżuteryjne zegarki Paul Hewitt damskie

Zegarki Paul Hewitt damskie są najlepszym przykładem realizacji dewizy, że „klasyka jest zawsze w modzie". Okrągłe koperty i minimalistyczne tarcze modeli, zachwycają swoim ekskluzywnym wyglądem. Prostota połączona z dbałością o wykonanie tworzy tu spektakularny efekt. W sposób szczególny uwagę zwracają koperty dostępne w szerokim wyborze kolorystycznym – począwszy od stonowanych czerni i bieli, po złota oraz bordo.


Całości wyglądu dopełniają ozdobne skórzane paski, które w zależności od modelu przyjmują gładką, bądź fakturowaną strukturę. Paniom gustującym w biżuteryjnych modelach polecamy egzemplarze z bransoletami mediolańskimi. Ich subtelna, gęsta plecionka z powodzeniem spełni funkcję codziennej ozdoby.Zegarki Paul Hewitt damskie - codzienna elegancja

Zegarki Paul Hewitt damskie dedykowane są paniom gustującym w eleganckich, ponadczasowych dodatkach. Ozdobne modele sprawdzą się zarówno w zestawieniu z businessowymi stylizacjami, jak i tymi nieco luźniejszymi. Spełnią funkcję codziennej biżuterii, podkreślającej kobiecy szyk. Atrakcyjny wygląd zegarków idzie tu w parze ze szczególną dbałością o wykonanie.


Koperta ze stali szlachetnej pięknie połyskuje na słońcu, stanowiąc jednocześnie dobrą ochronę wnętrza czasomierza przed wstrząsami. Szafirowe szkło pokrywające tarczę zapobiega z kolei przypadkowym zarysowaniom. Za precyzyjne odmierzanie czasu odpowiada mechanizm kwarcowy.