Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Paul Hewitt Damskie na bransolecie

12wyniki

Zegarki Paul Hewitt Damskie na bransolecie

Kobiety cenią dobrej jakości dodatki. Kupując zegarek Paul Hewitt masz pewność, że będzie on służył przez wiele lat. Wszystkie zegarki damskie Paul Hewitt zostały wykonane z wysoką dokładnością. Ich okrągłe koperty wykonano ze stali, podobnie jak bransolety. Dzięki temu wygląd czasomierzy jest zjawiskowy. Zegarki Paul Hewitt damskie mają kwarcowy mechanizm. Jest to system, który wprawia w ruch wskazówki przy pomocy impulsu elektrycznego z baterii. Każdy zegarek damski Paul Hewitt ma proste wskazówki. Ich końcówki są ostre lub kwadratowe. Niektóre modele mają też cienkie wskazówki sekundowe. Zegarki Paul Hewitt damskie na bransolecie to świetne uzupełnienie każdej stylizacji.

FILTRY0

Zegarki damskie Paul Hewitt – minimalizm i klasa 

Dodatki w stonowanej stylistyce cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem. Minimalizm nigdy nie wyjdzie z mody i doskonale sprawdza się w przypadku biżuterii. Tarcze w czasomierzach europejskiego pochodzenia są jednokolorowe, w większości jest to kolor biały. Dzięki temu zegarki damskie Paul Hewitt wyglądają przejrzyście i jasno. Godziny zostały oznaczone krótkimi indeksami liniowymi. W miejscu godziny „6” jest kotwica symbolizująca markę Paul Hewitt. Takie delikatne zdobienie sprawia, że zegarek damski Paul Hewitt ma cechy modowe. Niektóre warianty mają datownik. Mały kwadrat wyświetla aktualny dzień miesiąca. Zegarki Paul Hewitt damskie mają szkło szafirowe. Dzięki temu masz pewność, że Twój czasomierz jest doskonale chroniony przed zarysowaniami oraz pęknięciami. 

Zegarek damski Paul Hewitt z białą tarczą na bransolecie mesh

Zegarek damski Paul Hewitt – uniwersalny dodatek w kobiecej stylistyce 

Zegarek Paul Hewitt PH-M-B-BS-5S zegarek damski na czarnej bransolecie mesh z logiem marki na tarczy

Zegarki Paul Hewitt damskie mają bransolety wykonane ze stali. W ofercie można znaleźć typ mesh oraz warianty z ogniw. Pierwszy z nich doskonale współgra z kobiecymi dodatkami, takimi jak torebki czy bransoletki. Drobna siateczka jest praktyczna i wytrzymała. Zegarki damskie Paul Hewitt mają zapięcie G-Link, które pozwala na samodzielną regulację długości. Zegarki Paul Hewitt damskie na bransolecie z ogniw są nieco bardziej klasyczne. Czasomierze pasują do codziennych outfitów oraz do eleganckich sukni. Zapięcie motylkowe zapobiega samoistnemu rozpięciu klamry. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Paul Hewitt dostępną w naszej ofercie!