Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki Paul Hewitt Damskie na pasku

Zegarki Paul Hewitt Damskie na pasku

Paul Hewitt to niemiecka marka, która zadebiutowała na rynku mody w 2009 roku. Jak twierdzą właściciele, ich biżuteria powstała z miłości do morza. Pierwszymi akcesoriami wyprodukowanymi przez Paul Hewitt były bransoletki z motywem kotwicy, które błyskawicznie podbiły rynek biżuterii. Zachęceni ogromnym sukcesem pomysłodawcy postanowili poszerzyć asortyment o zegarki. Zegarki Paul Hewitt damskie na pasku to propozycje dla wielbicielek subtelnego, skandynawskiego designu. 

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Paul Hewitt – zegarki damskie stworzone z miłości do morza

Zegarki damskie Paul Hewitt to czasomierze stworzone w stylu skandynawskim. Okrągłe koperty, proste uszy i niezwykle czytelne tarcze to znaki rozpoznawcze damskich zegarków Paul Hewitt. Na tarczy każdego modelu znajduje się symbol kotwicy, który wskazuje na marynistyczne inspiracje projektantów. 

Ze względu na niewielki rozmiar koperty i dość wąskie uszy, zegarek damski Paul Hewitt świetnie układa się na nadgarstku. Wysoka jakość wykonania i ponadczasowy design sprawiają, że damskie modele zegarków Paul Hewitt cieszą się dużą popularnością. 

Zegarek Paul Hewitt PH-E-R-W-31SZegarek damski Paul Hewitt – perfekcyjna jakość i design

Każdy zegarek damski Paul Hewitt składany jest ręcznie, a kontrola jakości na każdym etapie produkcji stoi na wysokim poziomie. Każdy szczegół zegarka jest perfekcyjnie dopracowany. Część kopert została pokryta warstwą złota, uzyskaną dzięki nowoczesnej technologii PVD. Złota koperta świetnie koresponduje z indeksami i wskazówkami w tym samym kolorze. 

Zegarek Paul Hewitt PH-E-R-W-32S

Część modeli została wyposażona w rozbudowany moduł datownika, za pomocą którego błyskawicznie odczytamy wskazanie bieżącego dnia miesiąca i tygodnia. Za pracę damskich zegarków Paul Hewitt odpowiada japoński mechanizm kwarcowy.

Zegarki mocowane są do nadgarstka za pomocą wysokiej jakości pasków skórzanych, wyposażonych w specjalne teleskopy umożliwiające szybką wymianę paska na inny.

Sprawdź całą kolekcję zegarków Paul Hewitt w ZEGAREK.NET!