Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Paul Hewitt Męskie na pasku

24wyniki

Zegarki Paul Hewitt Męskie na pasku

Mężczyzna powinien mieć klasyczny dodatek, który będzie pasował na każdą okazję. Zegarki Paul Hewitt męskie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających panów. Ich okrągłe koperty zachwycają stylistyką. Kolor jest wyrazisty i przepięknie się prezentuje na nadgarstku. Każdy zegarek męski Paul Hewitt pokazuje czas w sposób tradycyjny. Jest to podkreślenie eleganckiego stylu. Wskazówki są takiego samego koloru jak koperta, a ich końce są zaostrzone. Męskie zegarki Paul Hewitt charakteryzują się minimalistycznymi tarczami. Są jednokolorowe, zazwyczaj czarne lub białe. Zegarki Paul Hewitt męskie na pasku ze skóry naturalnej można nosić przez wiele godzin bez ryzyka podrażnienia skóry.

czytaj więcej
FILTRY0

Męskie zegarki Paul Hewitt – minimalizm w stylowym wydaniu 

Minimalizm i prostota to cechy, które nigdy nie wychodzą z mody. Gwarantują ponadczasowość i uniwersalność. Męskie zegarki Paul Hewitt mają jednokolorowe tracze, a godziny zostały oznaczone cienkimi indeksami kreskowymi. Dzięki temu czasomierze są przejrzyste i wyglądają klasycznie. Niektóre modele mają datownik, który pokazuje aktualny dzień miesiąca. Jest kwadratowy i nie rzuca się w oczy, przez co zegarki Paul Hewitt zaliczane są do biżuterii eleganckiej. Wykorzystany mechanizm kwarcowy sprawia, że na tarczy zawsze pokazywana jest aktualna godzina. Przy pomocy koronki zdobiącej kopertę możesz wygodnie wyregulować swój czasomierz. 

Zegarek Paul Hewitt PH-BW-BGM-BS-59M zegarek męski na czarnym skórzanym pasku z logiem marki na dole tarczy

Zegarek męski Paul Hewitt – klasyczny dodatek w nowoczesnym stylu 

Zegarek Paul Hewitt PHTGARW18M zegarek męski na pasku z nierównomierną strukturą i z kopertą w kolorze różowego złota

Wygoda i komfort podczas noszenia czasomierza są niezwykle ważne. Dlatego zegarki Paul Hewitt męskie mają paski wykonane ze skóry naturalnej. Jest to materiał, który nawet po wielu latach noszenia wygląda jak nowy. Szycie jest dokładne, co przekłada się na wysoką jakość czasomierza. Niektóre męskie zegarki Paul Hewitt mają paski z nierównomierną strukturą. Większość modeli jest gładka i ma zaokrąglone krawędzie. Czasomierze zapinane są typową sprzączką. Dzięki temu każdy zegarek męski Paul Hewitt jest klasyczny i elegancki. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Paul Hewitt dostępną w naszej ofercie!