Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Paul Hewitt Miss Ocean Line

 Zegarki Paul Hewitt Miss Ocean Line

Zegarki Paul Hewitt to propozycja dla osób, które cenią minimalizm. Na tarczach modeli z kolekcji Miss Ocean Line nie zobaczysz klasycznych cyfr ani innych indeksów. Dzięki temu zaliczają się do klasycznych dodatków z elementami fashion. Każdy zegarek Paul Hewitt ma analogowy wskaźnik czasu. Tradycyjne wskazówki zawsze są najlepszym wyborem. Są ponadczasowe i niezawodne - to doskonałe uzupełnienie każdej stylizacji. W kolekcji Paul Hewitt Miss Ocean znajdują się propozycje na stalowych bransoletach oraz na skórzanych paskach. Taka różnorodność pozwala znaleźć swój wymarzony dodatek na nadgarstek. Zegarki Paul Hewitt Miss Ocean Line to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 1 z 1 produktów

Paul Hewitt Miss Ocean – minimalizm w eleganckim, kobiecym wydaniu 

Czyste tarcze w jednolitym kolorze prezentują się wyjątkowo efektownie. Wyraźne wskazówki odróżniają się od reszty, przez co odczytanie godziny nie stanowi problemu. Elementem charakterystycznym dla wszystkich zegarków Paul Hewitt Miss Ocean jest mała kotwica. Została ona umieszczona w miejscu godziny „6”. Ma taki sam kolor jak wskazówki, dzięki czemu jest dobrze widoczna. Takie minimalistyczne akcenty podkreślają wyjątkowość zegarków Paul Hewitt. Wykorzystane w produkcji szkło szafirowe doskonale chroni tarczę. Nie musisz obawiać się o pęknięcia i zarysowania. 

Zegarek Paul Hewitt PH-M-B-BS-5S zegarek damski na czarnej bransolecie mesh i z czarną tarczą

Zegarek Paul Hewitt – doskonały na każdą okazję 

Zegarek Paul Hewitt PH-M-G-RS-46S zegarek damski na bransolecie z tarczą w kolorze różowego złota

Każdy zegarek Paul Hewitt jest inny. Modele różnią się zdobieniami, kolorami oraz paskami. W ofercie dostępne są stalowe bransolety oraz skórzane paski. Pierwszy z wymienionych rodzajów występuje w typie mesh lub jako konstrukcja z ogniw. Obie są wytrzymałe i eleganckie. Nie musisz obawiać się o przypadkowe rozerwanie. Skórzane paski są gładkie i nie mają szwów. Wykończenie jest matowe. Zapięcie na klasyczną sprzączkę sprawia, że są to czasomierze ponadczasowe. Aby je jeszcze bardziej zindywidualizować, warto dodać grawer na stronie zegarek.net. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Paul Hewitt dostępną w naszej ofercie!