Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Paul Hewitt na pasku

Zegarki Paul Hewitt na pasku

Jeżeli szukasz nowoczesnego, eleganckiego zegarka to warto przyjrzeć się ofercie modeli Paul Hewitt. Zawieszone na bransolecie czasomierze, będą doskonałym wyborem dla kobiet i mężczyzn lubiących gustowne dodatki o dobrej jakości wykonania. Ich atrakcyjny wygląd sprawdzi się we wszystkich codziennych warunkach.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 39 z 39 produktów

Zegarki Paul Hewitt na pasku – co najbardziej do Ciebie pasuje?


Zegarki Paul Hewitt na pasku – co najbardziej do Ciebie pasuje?
Paski stanowią główny element dekoracyjny w zegarkach Paul Hewitt. Ozdobne egzemplarze w zestawieniu z minimalistycznymi cyferblatami, nadają czasomierzom biżuteryjnego lub bardziej klasycznego charakteru. Wszystko zależy bowiem od sposobu wykończenia pasków oraz ich kolorów. Gładkie, skórzane egzemplarze w stonowanych barwach będą idealnie pasować do biznesowych i formalnych stylizacji.Równie dobrze prezentują się paski z ozdobnymi, kolorowymi przeszyciami po boku. Wszystkie skórzane paski wykonane są zgodnie z wysokimi normami Swiss Vollumbugg Procedure. Ich górna warstwa spojona jest z bawełnianym wypełnieniem i zszyta od dołu podwójną warstwą skóry.
Zegarek Paul Hewitt na eleganckim czarnym paskuPasku NATO i perlon w sportowo-miejskim stylu zegarków Paul Hewitt


Pasku NATO i perlon w sportowo-miejskim stylu zegarków Paul Hewitt
Osoby lubiące praktyczne, a zarazem stylowe dodatki mogą wybrać zegarek Paul Hewitt na pasku tekstylnym typu NATO lub perlon. Ich jodełkowy wzór przywodzi na myśl marynarski sznur, świetnie wpisując się tym samym w morskie inspiracje marki. Wraz z widniejącą na logo tarczy kotwicą stanowi ciekawy przykład zegarka typu fashion. Będzie on doskonałym dodatkiem we wszystkich miejskich stylizacjach, a także sportowych aktywnościach. Pozostają one bowiem odporne na wodę, dzięki czemu można z nich korzystać podczas pływania.Paski w zegarkach Paul Hewitt wykonane są z wytrzymałych materiałów i zawieszone do kopert za pomocą teleskopów. Ich szerokość oscyluje wokół 20 mm, a maksymalny obwód od 19 do 22 cm.
Stylowy zegarek Paul Hewitt na pasku