Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Paul Hewitt Sailor Line

24wyniki

Zegarki Paul Hewitt Sailor Line

Zegarki Paul Hewitt wyróżniają się elegancką, stonowaną stylistyką. Na ich tarczach widoczne są jedynie indeksy symbolizujące godziny. Tło jest jednokolorowe - białe lub granatowe. Dzięki temu jest to biżuteria ponadczasowa i uniwersalna. Każdy zegarek Paul Hewitt sprawdzi się jako dodatek do luźnych stylizacji, do eleganckich koszul oraz do stylowych garniturów. Zegarki Paul Hewitt z kolekcji Sailor Line w każdej odsłonie wyglądają niesamowicie i świetnie uzupełniają stylizacje. Czasomierze Paul Hewitt Sailor Line dostępne są w wersji na skórzanym pasku oraz na stalowej bransolecie. Każdy rodzaj zachwyca w inny sposób. Sam zdecyduj, który z nich będzie idealnie do Ciebie pasować.

FILTRY0

Paul Hewitt Sailor Line – elegancki minimalizm 

Głównym zadaniem każdego czasomierza jest pokazywanie godziny. W modelach Paul Hewitt Sailor Line jest to maksymalnie proste. Na jednokołowej tarczy są indeksy w kolorze koperty i wskazówek. W miejscu godziny „6” widnieje kotwica, która jest znakiem rozpoznawczym marki. Jeden mały element sprawia, że cały zegarek Paul Hewitt prezentuje się niezwykle modnie. Dla jeszcze lepszej wygody w odczytywaniu godziny, między podłużnymi indeksami umieszczono małe kropki dla oznaczenia minut. Tarcza chroniona jest przez szkło szafirowe - minerał, który ma aż 9 punktów twardości w skali Mohsa. Nie musisz więc obawiać się o przypadkowe stłuczenie czasomierza. 

Zegarek Paul Hewitt PH-SA-G-SM-W-1M zegarek męski na brązowym pasku i ze złotą kopertą z kotwicą na tarczy

Zegarek Paul Hewitt – ponadczasowe wzornictwo z marynistycznym akcentem 

Zegarek Paul Hewitt PH-SA-S-ST-W-4M zegarek męski na bransolecie mesh

Europejski producent stworzył zegarki Paul Hewitt w dwóch wersjach – na bransolecie i pasku. Dzięki temu można zdecydować, która z nich bardziej się podoba. Stalowe bransolety typu mesh to drobna siateczka, która tworzy niezwykle wytrzymałą konstrukcję. W efekcie modeli Paul Hewitt Sailor Line nie sposób rozerwać, a dodatkowo wyglądają bardzo elegancko. Zegarek Paul Hewitt, który ma pasek ze skóry naturalnej, to model nieco bardziej klasyczny. Szycie jest tego samego koloru co materiał, przez co całość doskonale ze sobą współgra. Zapięcie na sprzączkę jest gwarancją ponadczasowości. Połączenie skóry naturalnej ze stalową kopertą jest zawsze dobrym wyborem. Zegarki Paul Hewitt z kolekcji Sailor Line są ponadczasowe i nigdy nie wychodzą z mody. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Paul Hewitt dostępną w naszej ofercie!