Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Pierre Lannier Męskie

10wyniki

Znana francuska marka Pierre Lannier wywodzi się z Alzacji. Jej początki sięgają 1977 roku. Od tego czasu nieprzerwanie zarządzana jest przez rodzinę Burgun. Bez wątpienia można więc określić francuskiego producenta jako posiadającego długoletnią tradycję i bogate doświadczenie w sztuce zegarmistrzowskiej. 

FILTRY0

Marka podkreśla swoje przywiązanie do savoir-fair (bogatej wiedzy) oraz chic a la francaise (francuskiego szyku). Połączenie tych dwóch priorytetów pozwoliło jej osiągnąć wielki rynkowy sukces w kilkudziesięciu krajach na całym globie. Design, który kreują projektanci przy tworzeniu modeli zegarków męskich Pierre Lannier, nazywany bywa naturalnym glamour. Wyraża zarówno luksus i prestiż, jak i umiar oraz klasę. Zwraca uwagę, ale daleko mu do krzykliwości i narzucającej się wizualnie stylistyki. Zegarki męskie Pierre Lannier wykonane są z dużą dbałością o detale. Męski zegarek Pierre Lannier to elegancka propozycja, która bez wątpienia może stać się wizytówką właściciela, potwierdzającą jego dobry gust i zamiłowanie do klasyki.

Francuskie zegarki modowe Pierre Lannier w męskim wydaniu

Francuski styl ubierania się urósł do rangi legendy i stał się w świecie mody kultowy. Jego nieodłącznym elementem są dobrze dopasowane dodatki. Męskie stylizacje rodem z Paryża charakteryzują się przede wszystkim umiarem oraz gustowną prostotą. Są pełne swobodnej elegancji z nutą nonszalancji. Pamiętają o tym projektanci zegarków Pierre Lannier, zmyślnie łącząc tradycyjne konwencjonalne formy wizualne ze współczesnymi zaawansowanymi rozwiązaniami w zakresie technologii i funkcjonalności.

zegarki męskie Pierre Lannier


Elegancki zegarek męski Pierre Lannier

Stylistyka zegarków męskich Pierre Lannier jest przede wszystkim ponadczasowa i bardzo uniwersalna. Dzięki temu dobrze wpiszą się w różnego rodzaju stylizacje. Świetnie uzupełnią stroje codzienne, zarówno casualowe, jak i eleganckie. Korespondując również z outfitami biznesowymi, sprawdzą się na wielkie wyjścia. Dzięki Pierre Lannier tajniki zastosowania francuskiego szyku w doborze dodatków są dostępne na przysłowiowe wyciągnięcie ręki i mogą być zastosowane przez każdego mężczyznę.


Zegarki męskie Pierre Lannier - uniwersalne i ponadczasowe

Męskie zegarki modowe z portfolio Pierre Lannier bardzo dobrze wpasują się w potrzeby miłośników prostoty i klasycznych rozwiązań. Stylistyka zegarków męskich Pierre Lannier wyraźnie stawia na uniwersalność i ponadczasowość. W zestawieniu z wysoką trwałością czyni je zegarkami na długie lata. W dokładnym wykonaniu i perfekcyjnie oddanych detalach wyrażają się wieloletnie tradycje rzemiosła zegarmistrzowskiego. Wszystkie szczegóły wykonane są z dużą pieczołowitością i ogromną uwagą. Stonowane wzornictwo hołduje tradycji, ale bardzo dobrze wpisuje się jednocześnie we współczesne trendy, dzięki zastosowaniu przemyślanych nowoczesnych akcentów.

Ponadczasowe zegarki męskie Pierre Lannier


Zegarek męski Fashion Pierre Lannier

Atrakcyjny design, wyraźny fashionowy sznyt i nienaganna trwałość – wszystko to oferują zegarki Pierre Lannier. Męskie kolekcje reprezentują bardzo duży wybór, dzięki czemu każdy, kto ceni zarówno męskość, jak i szczerość wyrazu, znajdzie odpowiedni model dla siebie. Zegarki dobrze sprawdzą się przy różnych okazjach. Trafnie podkreślają stylizacje utrzymane z zróżnicowanych charakterach, nie dominując ich i nie przytłaczając.


Bogaty wybór zegarków męskich Pierre Lannier 

W męskim portfolio marki przeważa spokojna ale zdecydowana kolorystyka, która bazuje na zastosowaniu bieli i czerwieni oraz brązu i granatu. Jest to spójne z założeniami francuskiego szyku. Męskie zegarki Pierre Lannier pokazują czas w formie analogowej, a wskazówki i indeksy mają prostą, nie narzucającą się stylistykę. Zegarki męskie kwarcowe nie wymagają nakręcania i pracują w oparciu o baterię oraz drgania kryształu kwarcu. Objęte są dwuletnią gwarancją.

Zegarek męski Pierre Lannier na pasku  
Zegarek męski Pierre Lannier na bransolecie 

Dostępne są zarówno stworzone przez markę Pierre Lannier zegarki męskie na pasku, jak i zegarki męskie na bransolecie. Oba rozwiązania są bardzo trwałe i bardzo elegancko się prezentują. Marka wykorzystuje wysokiej jakości skórę naturalną oraz stal nierdzewną. Ze stali wykonane są nie tylko wygodne bransolety, ale również koperty. Zapewnia im to dużą wytrzymałość i odporność na zarysowania i korozję. Niektóre zegarki Pierre Lannier męskie wyposażone są w praktyczny analogowy datownik oraz chronograf.

W ZEGAREK.NET znajdziesz oryginalne zegarki męskie Pierre Lannier. Wybierz model dla siebie!