Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Polar Grit X

0wyniki

Polar Grit X

Polar Grit X to outdoorowy zegarek sportowy dla każdego, kto ceni sobie niezawodność, funkcjonalność i efektowny styl. Za jego lekkim, eleganckim designem stoją bowiem wojskowa wytrzymałość oraz zaawansowane funkcje sportowe. Załóż go na nadgarstek i zauważ, że stać Cię na więcej!

FILTRY0

Ćwicz wygodnie

Na rynku niewiele jest tak lekkich i jednocześnie zaawansowanych zegarków sportowych jak Polar Grit X. W zaledwie 64-gramowej konstrukcji mieści funkcje niezbędne do nawigacji, pomiaru energii, śledzenia aktywności i wiele innych. Efekt? Twój zegarek podąża krok w krok za Tobą. A Ty niemal nie czujesz go na nadgarstku podczas biegów przełajowych, pływania czy górskich wspinaczek. Wytrzymałość zgodna z militarnymi wymogami dostosowuje go do trudnych warunków.

Sportowy smartwach Garmin Polar Grit X

Korzystaj do 100h bez ładowania

Zegarek Polar Grit X

Zabieraj więc Polar Grit X w teren i nie martw się, że zawiedzie Cię w kluczowym momencie. Jego bateria umożliwia aż 40 godzin treningu na jednym ładowaniu. A funkcje oszczędzania energii mogą wydłużyć jej czas pracy nawet do 100 godzin. Dzięki temu skupiasz się na celach, zamiast na częstym ładowaniu smartwatcha.


Nie trenuj na oślep

Do celów wyznaczonych na mapie w Polar Grit X bezbłędnie prowadzi wbudowana nawigacja. Po prostu ustal trasę w aplikacji Komoot, wgraj ją do zegarka i zaufaj jego wskazówkom. A jeśli zechcesz zdobywać szczyty? Dzięki aplikacji Hill Splitter™ będziesz wiedzieć o każdym wzniesieniu i spadku terenu.

Zegarek do treningu Polar Grit X
 

Zanim jednak zaczniesz trening, pamiętaj o sprawdzeniu prognozy pogody, aby przygotować się na różne zjawiska. Na wyświetlaczu sprawdzisz przewidywania aktualne i z dwudniowym wyprzedzeniem.


Osiągaj postępy z technologią smart

Z Polar Grit X możesz wznosić się na wyżyny w niemal każdej dyscyplinie — Grit X obsługuje aż 130 profili sportowych. Z nim trenujesz je tak, jak potrzebujesz: według własnego harmonogramu lub sugerowanych planów FitSpark® dostosowanych do Twojej kondycji.

Męski zegarek Sportowy Polar Grit X


Dyscypliny sportowe w zegarku Polar Grit X

Po prostu wybierz ulubiony sport, wgraj go do zegarka i pozwól akcesorium śledzić Twoje ruchy. Dla przykładu funkcja pływania wykrywa tętno, styl pływania, dystans, tempo, liczbę ruchów ręką, a także czasy odpoczynku. Z kolei opcja mocy biegowej dostarcza informacji o pracy mięśni i intensywności danego treningu. Dzięki temu za każdym razem wiesz, na ile Cię stać!


Możesz też połączyć się z zewnętrzną aplikacją Strava, aby skorzystać z opcji Strava Live Segments. Pokonując kolejne segmenty na rowerze albo w biegu, otrzymujesz powiadomienia, bieżące wyniki i podsumowania, aby bić kolejne rekordy.

Smartwatch do biegania marki Polar Grit X

Kontroluj zasoby energii

Wytrzymały zegarek Polar Grit X

Chcąc jednak osiągać najlepsze wyniki, trzeba efektywnie zarządzać zasobami energii w organizmie. Polar Grit X za pomocą licznych aplikacji znacznie ułatwi Ci to zadanie.

 

  • FuelWise™ — sugeruje uzupełnienie energii, aby pomóc utrzymać ją na stałym poziomie przez cały trening. Jednocześnie dzięki opcji źródła energii wiesz, ile węglowodanów, białek i tłuszczów spalasz podczas treningu. 
  • Training Load Pro — monitoruje obciążenia różnych układów organizmu (mięśniowego, krążeniowo-oddechowego), aby zapobiec przetrenowaniu lub niedotrenowaniu i zoptymalizować efektywność treningów. 
  • Nightly Recharge™ — dzięki niej Polar Grit X mierzy stopień nocnej regeneracji po wysiłku, aby wiedzieć, kiedy znów można ćwiczyć na najwyższym poziomie. 
  • Sleep Plus Stages — monitoruje jakość snu oraz liczy czas każdej fazy, bo zdrowy sen to podstawa dobrego samopoczucia w ciągu dnia. 
  • Ćwiczenia oddechowe Serene — nie pozwól, aby stres odbierał Ci energię! W momentach napięcia wykonuj sugerowane ćwiczenia oddechowe, a szybko odzyskasz spokój i równowagę.
Funkcje zegarka Polar Grit X

Synchronizuj i analizuj dane

Synchronizacja danych ze smartwatcha z aplikacją

Polar Grit X każdego dnia przekazuje Ci dziesiątki informacji o zdrowiu i wynikach treningów. Na szczęście dzięki aplikacji Polar Flow i narzędziom do analizy statystyk łatwo nad nimi zapanujesz. Możesz zsynchronizować z nimi również zapisy z aplikacji zewnętrznych, jak: Strava czy TrainingPeaks. Tak monitorujesz postępy i planujesz aktywność w oparciu o liczby i usystematyzowane dane. A łącząc się ze smartfonem, na bieżąco otrzymujesz też powiadomienia o połączeniach, sms-ach czy e-mailach.

 

W ZEGAREK.NET oryginalny Polar Grit X znajdziesz w kilku stylowych odsłonach dla kobiet i mężczyzn. Wybierz odpowiedni dla siebie i razem zmierzajcie do celu!