Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Polar Vantage M

0wyniki

Polar Vantage M2

Polar Vantage M2 to multisportowy zegarek zaprojektowany tak, by podążać krok w krok za Tobą. Dzięki precyzyjnym czujnikom zdrowia i funkcjom sportowym kompleksowo monitoruje Twój organizm. A później przekazuje na tej podstawie dane o aktywności oraz dostosowane do Ciebie wskazówki treningowe. Chcesz ćwiczyć świadomie i bezpiecznie przesuwać granice swoich możliwości? Rób to z Polar Vantage M2! 

FILTRY0

Polar Vantage M2 – gotowy, by zawsze Ci towarzyszyć

Vantage M2 nigdy się nie poddaje tak samo jak Ty. Wytrzymała konstrukcja i wodoszczelność 30 m przygotowują go do aktywności w terenie nawet podczas deszczu. Wydajna bateria sprawia zaś, że możesz go nosić do 40 godzin bez przerwy w trybie treningowym i ponad 4 dni z opcją oszczędzania energii. Ty trenujesz, a Polar Vantage M2 rejestruje Twoje postępy podczas najdłuższych treningów. Dzięki funkcji prognozy pogody jesteś gotowy na każde warunki i wiesz, jak zaplanować ćwiczenia, aby uniknąć niesprzyjającej aury.

Polar Vantage M2 do pływania

Korzystaj z funkcji sportowych

Sportowy zegarek Polar Vantage M2

Smartwatch Polar jest wyposażony w aż 130 profili sportowych. Możesz więc z nim trenować dowolną dyscyplinę, korzystając z treningowych wskazówek i gotowych planów. Regularnie biegasz? Nie dość, że zegarek zmierzy najważniejsze parametry, to jeszcze opracuje program treningu biegowego. Jest on zawsze dostosowany do Twoich możliwości. Osiągasz więc tyle, na ile Cię stać, bijąc stopniowo kolejne rekordy.


Zmierzaj zawsze do celu

Podczas treningów w terenie koniecznie weź go za przewodnika. Polar Vantage M2 jest bowiem wyposażony w rozbudowaną nawigację, która znajdzie Cię w każdym miejscu. Wszystko dzięki temu, że GPS współpracuje tu również z innymi systemami nawigacji: GLONASS, Galileo i QZSS. Dodatkowo funkcja assisted GPS błyskawicznie łączy smartwatch z satelitami. Ty aktywnie odkrywasz nowe tereny, a zegarek śledzi Twoją lokalizację.

Funkcje zegarka Polar Vantage M2

Zarządzaj swoją energią z Polar Vantage M2

Zarządzanie Energią Polar Vantage M2

To prawdziwy wielozadaniowiec, bo w czasie Twojej aktywności może wykonać wiele pomiarów funkcji organizmu. Najlepiej w ogóle się z nim nie rozstawaj, ponieważ w nocy automatycznie mierzy jakość snu, długość faz i stopień regeneracji. Dzięki temu z samego rana wiesz, na jak duży wysiłek możesz sobie pozwolić.

 

Natomiast w trakcie aktywności zegarek mierzy Twój zasób energii. A w momentach niedoboru wskazuje konieczność jej uzupełnienia, aby nie trzeba było zwalniać tempa w ciągu dnia. Dodatkowo Polar Vantage M2 sprawdza obciążenie układów organizmu. W efekcie w pełni wykorzystujesz swój aktualny potencjał bez objawów przetrenowania.

Zegarek do biegania Polar Vantage M2


Funkcja mierzenia tętna w smartwatchu Polar Vantage M2

Pamiętaj też, że w każdym momencie możesz sprawdzić szybkość bicia serca. Precyzyjny pomiar tętna daje ważną informację o Twojej wydolności i intensywności treningu. Analizuj więc najważniejsze dane, by sięgać zdrowo po sportowe cele.


Używaj funkcji smartfona… bez telefonu

Jeśli dodatkowo połączysz zegarek ze smartfonem, możesz skorzystać z podstawowych funkcji typowych dla smartwatcha. Lubisz trenować z muzyką w uszach? Z Polar Vantage M2 to jeszcze wygodniejsze! Wybieraj ulubione piosenki na ekranie zegarka i złap flow na trening w swoim rytmie. Dzięki powiadomieniom jesteś na bieżąco z tym, co dzieje się w wirtualnej rzeczywistości. Odbieraj alerty o sms-ach, e-mailach, komunikatach z mediów społecznościowych czy połączeniach i niech nic Cię nie omija nawet na treningu. 

Możliwość słuchania muzyki poprzez smartwatch Polar Vantage M2

 

Interesuje Cię zegarek z serii Vantage M2? W ZEGAREK.NET znajdziesz oryginalne modele w kilku kolorach, które dopasujesz do swojego stylu. Wybierz odpowiedni dla siebie Polar Vantage M2 i otwórz się na bicie życiowych rekordów!