Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki Pulsar na bransolecie

Zegarki Pulsar na bransolecie

Zegarki Pulsar na bransolecie w efektywny sposób łączą sportowy i elegancki styl. Solidne materiały oraz dobrej jakości wykonanie, tworzą tu oryginalne modele, wśród których łatwo znaleźć egzemplarz dla siebie.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJFILTRY0

Zegarki Pulsar na bransolecie

Bransolety do zegarków Pulsar przybierają różne formy i kształty, nadając całej stylizacji szyku. Kolekcje damskie odzwierciedlają elegancje i codzienny, miejski styl. W seriach męskich dominuje z kolei tradycyjne oraz sportowe wzornictwo. Zegarki Pulsar zawieszone są na bransolecie klasycznej lub typu mesh. W zależności od modelu wykonane są one z tytanu, stali szlachetnej lub ceramiki. Wysokiej jakości materiały zapewniają wytrzymałość użytkowanie czasomierza na co dzień. Dzięki odpowiednim zapięciem w postaci zatrzasku G-Linku lub motylkowej formy — mamy pewność bezpiecznego trzymania się zegarka na ręce. Bransolety w zegarkach marki Pulsar sygnowane są logo marki przy zapięciu i zamocowane przy kopercie za pomocą teleskopów lub śrubek. W kolekcji damskiej szerokość bransolety przy kopercie wynosi od 10 mm, a w męskiej od 12 mm do 22 mm.
Zegarki Pulsar na bransolecieZegarki Pulsar na bransolecie klasycznej

Zegarki Pulsar na bransolecie klasycznej
Zbudowana z pełnych ogniw bransoleta klasyczna będzie dobrym rozwiązaniem dla wszystkich osób poszukujących uniwersalnego zegarka na co dzień. Różnorodność modeli pod względem kompozycji pozwala nam znaleźć czasomierz w pełni dopasowany do naszego nadgarstka i stylu. Bransolety klasyczne wykonane są z dużych lub mieszanych ogniw, które grupują się w tzw. segmenty. Im większa ich ilość, tym egzemplarz nabiera najczęściej bardziej subtelnego charakteru. Niekiedy różnica w wielkości ogniw jest zaakcentowana kolorem, tworząc w ten sposób harmonijną całość. Większość egzemplarzy utrzymano w srebrnej barwie, choć w ofercie marki Pulsar znajdziemy modele pokryte czarnym kolorem przy pomocy metody PVD. Dzięki temu bransoleta nie traci swojego koloru i będzie nam dobrze służyć przez długi czas.Zegarki Pulsar na bransolecie mesh

Zegarki Pulsar na bransolecie mesh posiadają charakterystyczną gęstą plecionkę nadającą całości bardzo szykownego charakteru. Jednolita i przyjemna dla skóry faktura sprawia, że tego typu czasomierz jest niezwykle komfortowy w użytkowaniu. Dzięki specjalnej konstrukcji możemy łatwo dostosować objętość bransolety do naszej ręki.
Zegarki Pulsar na bransolecie mesh będzie dobrze prezentować się u osób o nieco mniejszym nadgarstku, a także poszukujących eleganckiego czasomierza. Tego typu model sprawdzi się niemal we wszystkich okolicznościach dnia codziennego. Z powodzeniem możemy zakładać go do pracy, czy na towarzyskie spotkanie. Będzie on również pasować do koszul, czy sukienek.