Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Pulsar na bransolecie

35wyniki

Zegarki Pulsar na bransolecie

Zegarki Pulsar na bransolecie w efektywny sposób łączą sportowy i elegancki styl. Solidne materiały oraz dobrej jakości wykonanie, tworzą tu oryginalne modele, wśród których łatwo znaleźć egzemplarz dla siebie.

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki Pulsar na bransolecie

Bransolety do zegarków Pulsar przybierają różne formy i kształty, nadając całej stylizacji szyku. Kolekcje damskie odzwierciedlają elegancje i codzienny, miejski styl. W seriach męskich dominuje z kolei tradycyjne oraz sportowe wzornictwo. Zegarki Pulsar zawieszone są na bransolecie klasycznej lub typu mesh. W zależności od modelu wykonane są one z tytanu, stali szlachetnej lub ceramiki. Wysokiej jakości materiały zapewniają wytrzymałość użytkowanie czasomierza na co dzień. Dzięki odpowiednim zapięciem w postaci zatrzasku G-Linku lub motylkowej formy — mamy pewność bezpiecznego trzymania się zegarka na ręce. Bransolety w zegarkach marki Pulsar sygnowane są logo marki przy zapięciu i zamocowane przy kopercie za pomocą teleskopów lub śrubek. W kolekcji damskiej szerokość bransolety przy kopercie wynosi od 10 mm, a w męskiej od 12 mm do 22 mm.
Zegarki Pulsar na bransolecieZegarki Pulsar na bransolecie klasycznej

Zegarki Pulsar na bransolecie klasycznej
Zbudowana z pełnych ogniw bransoleta klasyczna będzie dobrym rozwiązaniem dla wszystkich osób poszukujących uniwersalnego zegarka na co dzień. Różnorodność modeli pod względem kompozycji pozwala nam znaleźć czasomierz w pełni dopasowany do naszego nadgarstka i stylu. Bransolety klasyczne wykonane są z dużych lub mieszanych ogniw, które grupują się w tzw. segmenty. Im większa ich ilość, tym egzemplarz nabiera najczęściej bardziej subtelnego charakteru. Niekiedy różnica w wielkości ogniw jest zaakcentowana kolorem, tworząc w ten sposób harmonijną całość. Większość egzemplarzy utrzymano w srebrnej barwie, choć w ofercie marki Pulsar znajdziemy modele pokryte czarnym kolorem przy pomocy metody PVD. Dzięki temu bransoleta nie traci swojego koloru i będzie nam dobrze służyć przez długi czas.Zegarki Pulsar na bransolecie mesh

Zegarki Pulsar na bransolecie mesh posiadają charakterystyczną gęstą plecionkę nadającą całości bardzo szykownego charakteru. Jednolita i przyjemna dla skóry faktura sprawia, że tego typu czasomierz jest niezwykle komfortowy w użytkowaniu. Dzięki specjalnej konstrukcji możemy łatwo dostosować objętość bransolety do naszej ręki.
Zegarki Pulsar na bransolecie mesh będzie dobrze prezentować się u osób o nieco mniejszym nadgarstku, a także poszukujących eleganckiego czasomierza. Tego typu model sprawdzi się niemal we wszystkich okolicznościach dnia codziennego. Z powodzeniem możemy zakładać go do pracy, czy na towarzyskie spotkanie. Będzie on również pasować do koszul, czy sukienek.