Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Pulsar męskie

52wyniki

Zegarki Pulsar męskie

Projektanci firmy Pulsar zaskakują doskonałym wyczuciem aktualnych trendów w modzie męskiej. Atrakcyjnie zaprojektowane i solidnie wykonane modele od lat przykuwają uwagę mężczyzn, doceniających niepowtarzalny wygląd oraz niezawodność działania. Stworzono je dla tych, którzy chcą czerpać z życia jak najwięcej.

FILTRY0

"Powiedz to po swojemu” z męskimi zegarkami Pulsar

"Powiedz to po swojemu” z męskimi zegarkami Pulsar
Kolekcja zegarków męskich Pulsar jest tak różnorodna, jak różne są typy męskiego usposobienia. Spotkamy tutaj sportowe modele z chronografem dedykowane aktywnym osobom, jak również bardziej klasyczne egzemplarze. Dedykowane są one mężczyznom szukającym własnego, oryginalnego stylu. Jak bowiem brzmi motto marki - „Tell it your way”, czyli „Powiedz to po swojemu”. Zegarki poza swoim dobrym wyglądem będą także cechować się dobrą funkcjonalnością. Wystarczy tylko spojrzeć na grono mężczyzn, którzy wybrali już markę Pulsar. Wśród nich są: Roger Moore w roli Jamesa Bonda w filmie „Żyj i pozwól umrzeć”, czy prezydent USA Gerald Ford.Sportowe zegarki Pulsar męskie

Portfolio marki Pulsar zajmują w dużej części zegarki z chronografem o szerokiej funkcjonalności. Stworzone zostały one głównie z myślą o sportowcach i aktywnych fizycznie mężczyznach. Wchodzące w skład kolekcji Pulsar Sports i Pulsar Active Men modele wyposażono w wodoszczelność o klasie 10 ATM pozwalającą na pływanie, a nawet nurkowanie z modelem na nadgarstku. Odpowiednio duże tarcze ułatwiają odczyt wskazań w każdych warunkach zewnętrznych. Zegarki Pulsar męskie wyposażone są w cyfrowe wskazanie czasu, a także funkcję split-time umożliwiającą pomiar czasów pośrednich. W wybranych egzemplarzach spotkamy także stoper oraz timer pozwalający na liczenie czasu wspak. Dzięki tym wszystkim rozwiązaniom zmierzymy wyniki naszych aktywności, wciąż poprawiając naszą kondycję.
Sportowe zegarki Pulsar męskieZegarki Pulsar męskie na co dzień

Zegarki Pulsar męskie na co dzień
Dla mężczyzn poszukujących zegarka, który sprawdzi się w eleganckich i casualowych stylizacjach opracowano kolekcje Business, Casual oraz Dress. Uniwersalne wzornictwo będzie pasować zarówno do służbowych strojów, jak i swobodnych stylizacji. W wybranych modelach naniesiono na tarczę dekoracyjny szlif słoneczny, tworzący rozchodzące się od środka cyferblatu promienie. Spotkamy tutaj również zegarki open heart, w których będziemy mogli podejrzeć pracę mechanizmu przez wycięte okienko na tarczy. Wyglądu zegarków dopełniają fakturowane na wzór skóry krokodyla paski skórzane. Podkreślają one męski charakter czasomierzy, a wraz z naniesionymi na subtarczę cyferblatami wpisują się w styl sportowej elegancji.Specyfikacja techniczna męskich zegarków Pulsar

Marka Pulsar jest wierna swojej pierwotnej koncepcji tworzenia wysokiej jakości zegarków, wykorzystujących nowatorskie rozwiązania technologiczne. Wykonane ze stali szlachetnej koperty cechuje wytrzymałość na upadki i wstrząsy. Wraz z przykrywającym tarczę szkłem mineralnym lub szafirowym, gwarantują one bezpieczeństwo codziennego użytkowania. Zegarki te będą odpowiednie dla mężczyzn, którzy twardo stąpają po ziemi. W zależności od modelu wyposażone są one w precyzyjny mechanizm kwarcowy lub solarny. Dla entuzjastów tradycyjnych werków przygotowano egzemplarze z automatycznym naciągiem. Wszystkie komponenty pochodzą od znanej i cenionej na całym świecie marki Seiko, której autorskie rozwiązania zapisały się na dobre w historii zegarmistrzostwa. Wybierając zegarki Pulsar męskie, stawiamy na sprawdzoną niezawodność.
Stylowy design męskich zegarków Pulsar