Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Pulsar na pasku

19wyniki

Zegarki Pulsar na pasku

Zegarki Pulsar na pasku są świadectwem rozmachu, z jakim projektanci tworzą swoje produkty. Kolekcja sportowych czasomierzy oraz tych bardziej klasycznych, stanowi zróżnicowany wybór pod względem stylu i funkcjonalności. Pulsar zegarki dostępne są na paskach skórzanych, parcianych, a także z tworzywa sztucznego. Bez względu na materiał, z jakiego są zrobione, wyróżnia je nieprzeciętne wzornictwo. Z kolei zapięcia pasków w formie sprzączki są najczęściej spotykane i cenione przez wzgląd na tradycyjny charakter. Pozostają one mocowane do koperty przy pomocy standardowych teleskopów. W kolekcji Pulsar na pasku szerokość wynosi od 20 do 24 mm, a zakres maksymalnego obwodu to 20 cm-23 cm. 

FILTRY0

Zegarki Pulsar na pasku skórzanym

Zegarki Pulsar na pasku skórzanym posiadają pojedyncze lub podwójne przeszycia po bokach, co stanowi doskonałe uzupełnienie całej stylistyki czasomierzy. W kategorii tej natrafimy na nietuzinkowe połączenie fakturowanego na wzór skóry aligatora paska ze sportowym cyferblatem czasomierza. Wzrok przykuwają egzemplarze z kontrastującymi przeszyciami, które nadają czasomierzowi casualowego charakteru. Równie interesującymi pozostają także eleganckie modele z tarczami open heart, których koperty zawieszono na połyskujących paskach.
Zegarki Pulsar na pasku skórzanym w klasycznym styluZegarki Pulsar na pasku z tworzywa sztucznego

Zegarki Pulsar na pasku z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze
Zegarki Pulsar na pasku z tworzywa sztucznego to modele z silikonu lub żywicy syntetycznej. Staną się one idealnym rozwiązaniem dla osób, które w pełni chcą wykorzystać wszystkie sportowe funkcje zegarka. Wytrzymały i odporny na trudne warunki zewnętrzne pasek, będzie dobrym kompanem sportowych treningów oraz różnego rodzaju wypraw. Dzięki jego wodoszczelności, możemy z czasomierzem na nadgarstku pływać lub nurkować. Oprócz sytuacji związanych z aktywnością fizyczną, sprawdzi się on również na co dzień. Zegarek Pulsar na pasku z tworzywa sztucznego dobrze wpisuje się w uliczną modę, łącząc w sobie funkcjonalność z wygodą.Zegarki Pulsar na pasku tekstylnym typu NATO

Zegarki Pulsar na pasku Nato dedykowane zostały zarówno miłośnikom sportowych aktywności, jak również wszystkim poszukującym niezawodnego sprzętu. Nylonowy materiał cechuje się bowiem wysokim stopniem wytrzymałości na trudne warunki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Odporny na wodę/pot, posłuży nam w trakcie treningów oraz sprawdzi się także na basenie. Jego struktura okaże się także bardzo przyjazna, zwłaszcza podczas ciepłych dni. Pasek Nato nie ociera skóry, dzięki czemu unikniemy podrażnień.
Zegarki Pulsar na pasku z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze z oryginalną tarczą.