Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Puma na bransolecie

10wyniki

Zegarki Puma na bransolecie

Zegarki Puma są dodatkami, które można założyć zarówno do sportowego outfitu, jak i do eleganckiej stylizacji. W każdej odsłonie prezentują się doskonale i są uzupełnieniem wybranego look’u. Każdy zegarek damski Puma ma jednokolorową tarczę. Dzięki temu indeksy, które zostały wykorzystane do oznaczenia godzin, są dobrze widoczne. Podobne cechy ma zegarek męski Puma. Indeksy zazwyczaj są ciekawymi wzorami geometrycznymi lub wąskimi prostokątami. Takie elementy są podkreśleniem stylu fashion. Zegarki Puma na bransolecie są stylowe i trwałe. Ogniwa oraz konstrukcja typu mesh są gwarancją wytrzymałości. 

FILTRY0

Zegarki Puma – efektowny design w sportowym stylu 

Tarcze w czasomierzach marki Puma są jednokolorowe. W efekcie odczytanie godziny jest proste i szybkie. Niektóre modele mają mały datownik, który został wkomponowany w środkowej części tarczy. Każdy zegarek damski i męski Puma ma logo marki w górnej części tarczy. Charakterystyczny, dobrze wszystkim znany wzór dodaje biżuterii elegancji. W ofercie można znaleźć również zegarki typu chodzik. Są to zegarki Puma, które mają jedynie mechanizm wskazujący godzinę. 

Zegarek Puma P1027 zegarek damski na bransolecie

Zegarek Puma – doskonały wybór na każdy dzień 

Zegarek Puma P5005 zegarek męski na bransolecie typu mesh

Bransolety wykonane z wysokiej jakości stali pozwalają na używanie zegarka przez wiele lat. Cechy klasyczne są gwarancją ponadczasowości, nie ma więc obawy, że czasomierz wyjdzie z mody. Bransolety typu mesh doskonale współgrają z torebkami oraz inną biżuterią wybieraną przez kobiety. Niezawodne ogniwa tworzą konstrukcję, której nie sposób rozerwać. Każdy z modeli ma niezawodne zapięcie, które zabezpiecza przed przypadkowym zgubieniem zegarka. Zapięcie G-Link dodatkowo umożliwia regulację długości bransolety. Dzięki temu możliwe jest idealne dopasowanie jej długości do obwodu nadgarstka.

Zobacz całą kolekcję zegarków Puma dostępną w naszej ofercie!