Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Puma damskie na bransolecie

5wyniki

Zegarki Puma damskie na bransolecie zaskakują unikalnym połączeniem sportowego i biżuteryjnego stylu. Znana na całym świecie marka proponuje modele idealnie wpisujące się w miejską modę. Funkcjonalność, dynamizm i wygoda — to cechy każdego zegarka damskiego Puma na bransolecie. 

czytaj więcej
FILTRY0

Rodzaje zegarków Puma na bransolecie

Zegarki Puma zostały zawieszone na bransolecie klasycznej lub typu mesh. Wykonane ze stali szlachetnej zegarki, mogą przyjmować barwę złota lub czerni, dzięki zastosowaniu metody PVD. W zależności od modelu wyposażono je w praktyczne zapięcia motylkowe lub typu G-Link z możliwością samodzielnej regulacji. Każde z nich sygnowane jest logo marki PUMA. Dzięki mocowaniu bransolet do kopert za pomocą teleskopów, zegarki będą bezpiecznie trzymać się na naszym nadgarstku. W modelach męskich szerokość bransolet wynosi 20,22 mm, a ich obwód do 20 cm. Modele damskie występują w szerokościach 10, 18, 20 mm, z obwodem do 18 cm.
Rodzaje zegarków Puma na bransolecie

Zegarki Puma na bransolecie klasycznej

Zegarki Puma na bransolecie klasycznej
Zegarki Puma na bransolecie klasycznej wykonane są z ogniw o jednakowej lub mieszanej wielkości. Poszczególne elementy łączone są pinami. Układają się one w kilku rzędowe segmenty, tworząc w ten sposób różnego rodzaju kompozycje. Męskie egzemplarze zostały utrzymane w mocnej stylistyce. Poprzez połączenie sportowego charakteru z eleganckim wzornictwem będą dobrze wyglądać zwłaszcza na nieco większych nadgarstkach. Z kolei damskie modele o wyrazistym wyglądzie, to propozycja dla kobiet szukających biżuteryjnego dodatku. Tego typu zegarki sprawdzą się równie dobrze w codziennych, jak i służbowych okolicznościach.

Zegarki Puma na bransolecie mesh

Bransoleta mediolańska zwana także mesh jest bardzo ceniona ze względu na swój szykowny charakter. Gęsta plecionka o jednolitej fakturze prezentuje prawdziwą elegancję. Co ważne, jej atrakcyjny wygląd idzie w parze z funkcjonalnością. Egzemplarze pomimo swojego subtelnego wyglądu pozostają bardzo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Przyjemna w dotyku powierzchnia łatwo dostosowuje się do nadgarstka, a dzięki niskiej wadze nie powoduje zmęczenia nawet po całym dniu noszenia czasomierza na ręce. Zegarki Puma na bransolecie mesh to doskonały wybór dla wszystkich, którzy w każdych okolicznościach chcą zachować dobry wygląd. Tego typu modele będą równie dobrze wyglądać w zestawieniu z casualowymi, jak i półformalnymi stylizacjami. Siateczkowa struktura w połączeniu ze sportową kopertą daje iście niesamowity efekt.