Zegarki Puma damskie na bransolecie

Zegarki Puma damskie na bransolecie zaskakują unikalnym połączeniem sportowego i biżuteryjnego stylu. Znana na całym świecie marka proponuje modele idealnie wpisujące się w miejską modę. Funkcjonalność, dynamizm i wygoda — to cechy każdego zegarka damskiego Puma na bransolecie. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0

Rodzaje zegarków Puma na bransolecie

Zegarki Puma zostały zawieszone na bransolecie klasycznej lub typu mesh. Wykonane ze stali szlachetnej zegarki, mogą przyjmować barwę złota lub czerni, dzięki zastosowaniu metody PVD. W zależności od modelu wyposażono je w praktyczne zapięcia motylkowe lub typu G-Link z możliwością samodzielnej regulacji. Każde z nich sygnowane jest logo marki PUMA. Dzięki mocowaniu bransolet do kopert za pomocą teleskopów, zegarki będą bezpiecznie trzymać się na naszym nadgarstku. W modelach męskich szerokość bransolet wynosi 20,22 mm, a ich obwód do 20 cm. Modele damskie występują w szerokościach 10, 18, 20 mm, z obwodem do 18 cm.
Rodzaje zegarków Puma na bransolecie

Zegarki Puma na bransolecie klasycznej

Zegarki Puma na bransolecie klasycznej
Zegarki Puma na bransolecie klasycznej wykonane są z ogniw o jednakowej lub mieszanej wielkości. Poszczególne elementy łączone są pinami. Układają się one w kilku rzędowe segmenty, tworząc w ten sposób różnego rodzaju kompozycje. Męskie egzemplarze zostały utrzymane w mocnej stylistyce. Poprzez połączenie sportowego charakteru z eleganckim wzornictwem będą dobrze wyglądać zwłaszcza na nieco większych nadgarstkach. Z kolei damskie modele o wyrazistym wyglądzie, to propozycja dla kobiet szukających biżuteryjnego dodatku. Tego typu zegarki sprawdzą się równie dobrze w codziennych, jak i służbowych okolicznościach.

Zegarki Puma na bransolecie mesh

Bransoleta mediolańska zwana także mesh jest bardzo ceniona ze względu na swój szykowny charakter. Gęsta plecionka o jednolitej fakturze prezentuje prawdziwą elegancję. Co ważne, jej atrakcyjny wygląd idzie w parze z funkcjonalnością. Egzemplarze pomimo swojego subtelnego wyglądu pozostają bardzo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Przyjemna w dotyku powierzchnia łatwo dostosowuje się do nadgarstka, a dzięki niskiej wadze nie powoduje zmęczenia nawet po całym dniu noszenia czasomierza na ręce. Zegarki Puma na bransolecie mesh to doskonały wybór dla wszystkich, którzy w każdych okolicznościach chcą zachować dobry wygląd. Tego typu modele będą równie dobrze wyglądać w zestawieniu z casualowymi, jak i półformalnymi stylizacjami. Siateczkowa struktura w połączeniu ze sportową kopertą daje iście niesamowity efekt.