Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Roamer Lady Sweetheart

1wyniki

Zegarki Roamer Lady Sweetheart

W ofercie każdej zegarkowej manufaktury znajdują się kolekcje wyjątkowe, w pełni ukazujące możliwości marki. Za każdym razem, kiedy rodzi się coś wspaniałego trzeba zadbać, aby świat dowiedział się o tym w niemniej wspaniały sposób. Zegarki Roamer Lady Sweetheart reprezentują jedną z takich wyjątkowych kolekcji, dlatego szwajcarski producent zaprezentował je światu po raz pierwszy w trakcie Baselword - najważniejszej międzynarodowej imprezy w branży zegarkowej.

FILTRY0

Roamer Lady Sweetheart z sercem na dłoni

Kolekcja Roamer Lady Sweetheart to hołd szwajcarskich zegarmistrzów złożony pięknu kobiecej natury. Delikatność, gracja, czułość i troska to aspekty tak poszukiwane przez mężczyzn, a bez których świat nie znałby ani matczynej miłości, ani ciepła ogniska domowego. Zegarki Roamer Lady Sweetheart stworzono po to, by mogły przyozdobić nadgarstek każdej kobiety, przychodzącej na świat ze swoim sercem na dłoni. Właśnie dlatego wszystkie modele z tej niepowtarzalnej kolekcji to zegarki open-heart, dzięki czemu możemy zajrzeć bezpośrednio do ich mechanicznego serca.
Szwajcarski, kobiecy zegarek Roamer Lady Sweetheart 


Niezwykle kobiecy zegarek Roamer Lady Sweetheart
Roamer Lady Sweetheart to kolekcja z otwartym sercem nie tylko ze względu na tarczę, ale również ze względu na swoją stylistykę. Okienko, przez które zerkamy do wnętrza mechanizmu, jest w końcu w kształcie serca i znajduje się w najważniejszym punkcie tarczy, zamiast standardowego indeksu godziny 12. Cyferblaty tej kolekcji stanowią o jej niepowtarzalności nie tylko z tego powodu. Wykonana z masy perłowej powierzchnia otrzymała w centralnej części charakterystyczną fakturę, a okalający ją nieobrobiony pas tworzy perfekcyjny, wielobarwny podkład dla indeksów wykonanych z niewielkich diamencików.Roamer Lady Sweetheart - na każdą okazję

Zegarki Roamer Lady Sweetheart eksponują swoje charakterystyczne cechy, korzystając z otoczenia doskonałych, klasycznych kształtów. Niewielkie koperty o średnicy zaledwie 34 mm są wręcz stworzone do delikatnego damskiego nadgarstka. Ich okrągły kształt i bardzo zgrabne uszy nadają ponadczasowy styl i sprawiają, że zegarki Roamer lady Sweetheart prezentują się wyśmienicie zarówno na bransolecie, jak i na skórzanym pasku. Do ich produkcji wykorzystano wysokiej jakości stal szlachetną w różnych zestawieniach sprawdzonych odcieni złota oraz uniwersalnego srebra. Niezależnie więc od tego, który wariant znajdzie swój kącik we wnętrzu Twojego serca, będziesz mogła spokojnie nosić go na co dzień w pracy lub wykorzystać do stworzenia perfekcyjnej kreacji przygotowanej na specjalne wydarzenia. Uroku i wyjątkowości z pewnością doda im też fakt, że zegarki Roamer Lady Sweetheart zamówić można ze specjalnym grawerem, który sprawi, że Twój zegarek stanie się prawdziwym unikatem.  Zegarek z sercem - Roamer Lady Sweetheart nie tylko ozdoba

Co niezwykle istotne kolekcja Roamer Lady Sweetheart to znacznie więcej niż piękny i unikalny wygląd. Wybierając czasomierz z tej kolekcji zdobędziesz namacalną próbkę prawdziwego, szwajcarskiego kunsztu zegarmistrzostwa. Roamer to marka powstała właśnie w kraju słynącym z Alp, czekolady i zegarmistrzowskiej precyzji, dlatego te oryginalne zegarki swiss made napędzane są automatycznym mechanizmem, łożyskowanym na 26 kamieniach. Dzięki temu czasomierz pozyska energię do pracy z ruchów ręki i w razie potrzeby skumuluje ją na 44 godziny pracy w bezruchu. Jak na szwajcarski zegarek przystało, Roamer Lady Sweetheart zapewnia też niezwykłą dokładność z odchyleniem nie większym niż 15 sekund na miesiąc nieprzerwanej pracy.
Elegancki zegarki Roamer z tarcza typu open heart