Mistrzowskie Okazje euro 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Roamer Windsor

0wyniki

Zegarki Roamer Windsor

Kolekcja zegarków Roamer Windsor to przykład klasycznego wzornictwa, zakorzenionego w  historii szwajcarskiej marki. Giloszowana tarcza, rzymskie indeksy, skórzany pasek - wszystkie te elementy sprawiają, że mamy tu do czynienia z niezwykle szykownym męskim dodatkiem, który sprawdzi się niemal we wszystkich okolicznościach.

FILTRY0

Zamiłowanie do klasyki w zegarkach Roamer Windsor

Zegarki Roamer Windsor wpisują się w klasyczne tradycje wzornicze, funkcjonującej od 1888 roku szwajcarskiej marki. Widoczne jest to w samych tarczach czasomierzy, które zachwycają swoją elegancją i dbałością o każdy szczegół wykonania. Ich środek wypełnia giloszowany okrąg o różnych, geometrycznych wzorach lub rozchodzący się promieniście szlif słoneczny. W sposób szczególny miło zaskakują obecne w wielu modelach gustowne indeksy godzinowe w formie rzymskich cyfr. Wraz z bregeutowskimi wskazówkami o prostym kroju zakończonym pierścieniem, modele prezentują się niezwykle szykownie. Utrzymane są one stonowanych barwach bieli, czerni, szarości, granatu i zawieszone na skórzanych paskach. Ich fakturowana na wzór skóry aligatora powierzchnia sprawia, że egzemplarze jeszcze bardziej nawiązują swoim wyglądem do klasycznych modeli z połowy XX wieku. O prestiżowym pochodzeniu zegarków zaświadcza znajdujące się na cyferblacie logo Roamer, jak również wpisana w pasek mała tabliczka z literą “r”.

Zegarek Roamer 706856 49 12 07 zegarek męski z jasną tarczą na brązowym pasku fakturowanym na wzór skóry aligatora

Wykonanie zegarków Roamer Windsor

Zegarek Roamer 706856 49 42 07 zegarek męski z niebieską tarczą i na brązowym pasku

Zegarki Roamer Windsor łączą klasyczne wzornictwo z nowoczesnymi materiałami i wykonawstwem. Zrobiona z wysokiej jakości stali szlachetnej koperta cechuje się dużą wytrzymałością na ewentualne przypadkowe upadki. Tarcze przykrywa szafirowe szkło - uważane za jeden z najbardziej wytrzymałych tworzyw używanych w zegarmistrzostwie. Będzie ono świetnie chronić cyferblat przed stłuczeniem w trakcie codziennego użytkowania. Podobne zadanie spełnia wodoszczelność na poziomie 5 ATM. Sercem Roamer Windsor pozostaje precyzyjny i wygodny w użytkowaniu szwajcarski mechanizm kwarcowy.