Mistrzowskie Okazje euro 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Rubicon Smartband

0wyniki

Zegarki Rubicon Smartband

Zegarki Smartband są sportowym dodatkiem, który z pewnością może przynieść wiele korzyści. Liczne funkcje sprawdzą się u sportowców oraz amatorów. Każdy zegarek Rubicon ma prostokątną kopertę. Dzięki temu nie zajmuje on zbyt dużo miejsca na nadgarstku, co jest niezwykle ważne, szczególnie podczas treningu. Czasomierze Rubicon Smartband występują w wielu kolorach. Każdy może więc wybrać model, który będzie spełniał określone wymagania. Paski zostały wykonane z silikonu, materiału odpornego na zarysowania i inne mechaniczne uszkodzenia. Zegarki Rubicon mają wyraźny wyświetlacz, odczytanie z niego informacji nie stanowi najmniejszego problemu. 

FILTRY0

Rubicon Smartband – praktyczne i wytrzymałe opaski sportowe 

Czasomierze sportowe powinny być przede wszystkim użyteczne. Zegarki Smartband mają baterie o pojemności 90 mAh, która będzie działać aż przez 5 dni. Na wyświetlaczu jest wskaźnik poziomu naładowania, dzięki czemu masz kontrolę nad swoim czasomierzem. Wielkim atutem zegarków Rubicon Smartband jest kompatybilność z iOS i Androidem. Dzięki temu każdy użytkownik może sparować oba urządzenia i analizować swoje osiągnięcia sportowe w dedykowanej aplikacji GloryFit. Koperta i ekran zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Sprawia to, że zegarek Rubicon jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Sylikonowy pasek zapinany jest na klasyczną sprzączkę, która pozwala na szybkie zdjęcie oraz założenie czasomierza. 

Opaska sportowa Rubicon Smartband

Zegarki Smartband – opaski fit z przydatnymi funkcjami 

Zegarek Rubicon Smartband SMARUB078 wielofunkcyjna opaska sportowa

Typowe zegarki sportowe charakteryzują się dostępem do licznych funkcji. W modelach Rubincon Smartband możesz sprawdzić datę oraz zmierzyć swoje ciśnienie. Producent dodał również licznik kalorii, krokomierz i pulsoksymetr. Są to opcje niezbędne dla osób uprawiających sport oraz dbających o kondycję. Przydatny jest również stoper i pomiar tętna. Aby nigdy nie spóźnić się na trening, wbudowano alarm. Od teraz nie musisz sięgać po telefon lub budzik. Wystarczy, że ustawisz określoną godzinę, a zegarek Rubicon zacznie dzwonić i wibrować. Poprzez nowoczesną technologię Bluetooth możesz połączyć się ze swoim telefonem i analizować na większym ekranie wszystkie wyniki. Opaski sportowe Rubicon to doskonały wybór dla każdej osoby dbającej o zdrowie i kondycję fizyczną.

Sprawdź wszystkie propozycje marki Rubicon dostępne w naszej ofercie!