Dzień Ojca prezent na Zegarek.net 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Ancher damskie

1wyniki

Zegarki Skagen Ancher damskie

Kobiety cenią minimalizm i elegancję. Dodatki wykonane w tym stylu są ponadczasowe i świetnie uzupełniają stylizacje. Zegarki Skagen wyróżniają się wysublimowanym designem, który cieszy się dużą popularnością. Cienkie koperty doskonale leżą na delikatnych kobiecych nadgarstkach. Wykorzystanie w Skagen Ancher bransolet typu mesh sprawia, że są to dodatki biżuteryjne. Perfekcyjnie zgrywają się z damskimi torebkami oraz mogą być alternatywą dla innej biżuterii. Zegarki Skagen Ancher damskie odznaczają się minimalistycznym wzornictwem, lecz niektóre modele zostały uzupełnione o błyszczące kryształki. 

FILTRY0

Skagen Ancher – skandynawski design w efektownym wydaniu 

Proste wykończenie podkreśla elegancję, a zarazem wpisuje się w gusta wielu osób. Cyferblaty w zegarkach Skagen Ancher są jednokolorowe, a wiele z nich wykonano z masy perłowej. W efekcie tarcza mieni się na różne kolory w zależności od kąta padania światła. Paniom, które cenią błyszczące elementy, z pewnością spodobają się zegarki Skagen z cyrkoniami. Zostały one wykorzystane w miejscach godzin lub jako dodatkowa ozdoba koperty. Poza delikatnym, mieniącym się akcentem na tarczach są proste wskazówki, które precyzyjnie wskazują godzinę. Modele chronione są szkłem mineralnym, które w niektórych modelach zostało dodatkowo utwardzone.

Zegarek Skagen ANCHER SKW7202

Zegarek Skagen – uniwersalny dodatek na każdy dzień 

Zegarek Skagen ANCHER SKW7203

Duński producent połączył ze sobą wysoką jakość wykonania oraz minimalistyczne wzornictwo. W rezultacie powstały piękne klasyczne zegarki Skagen, które mają wytrzymałą na wstrząsy kopertę oraz wodoszczelność na poziomie 30. Prawidłowa godzina na tarczy pokazywana jest dzięki mechanizmowi kwarcowemu. Jest to system, który cechuje się precyzją i dokładnością. Cyferblaty są gładkie i jednokołowe. W odczytaniu godziny pomagają długie i smukłe wskazówki oraz indeksy o podobnym wyglądzie. Skandynawskie czasomierze Skagen Ancher były inspirowane surowymi krajobrazami występującymi w tamtych regionach.

Zobacz całą kolekcję zegarków Skagen dostępną w naszej ofercie!