Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Ancher na pasku

3wyniki

Zegarki Skagen Ancher na pasku

Skandynawskie zegarki Skagen charakteryzują się minimalistycznym wzornictwem. Wykorzystanie stonowanych kolorów przekłada się na ponadczasowość biżuterii. Czasomierze Skagen Ancher mają okrągłe koperty o cienkim, eleganckim rancie. Producent zwrócił uwagę na wysoką jakość i prostą formę wykonania. Zegarki Skagen Ancher na pasku to modele cechujące się wysokim komfortem użytkowania. Materiał ma właściwości dopasowywania się do kształtów, przez co duńskie czasomierze idealnie leżą na nadgarstku właściciela.

FILTRY0

Skagen Ancher – stylowe zegarki na pasku dla Niej i dla Niego 

Minimalistyczne wzornictwo doceniane jest przez wiele osób na całym świecie. Harmonia, jaka widoczna jest między stylem klasycznym a modowym, doskonale sprawdza się w zegarkach Skagen Ancher. Cyferblaty są gładkie i jednokolorowe, a smukłe wskazówki świetnie uzupełniają wygląd traczy. Skandynawski producent kieruje się prostym designem wzorowanym na tamtejszych surowych krajobrazach. Z tego względu godziny zostały oznaczone tradycyjnymi indeksami godzinowymi. Niektóre modele mają funkcjonalne subtarcze, które wraz z kopertą tworzą spójną kompozycję. 

Zegarek Skagen ANCHER SKW6765

Zegarki Skagen – klasyczne dodatki z minimalistycznym wykończeniem 

Skandynawska marka od lat zachwyca minimalistycznym stylem. Zegarki Skagen mają lekką, smukłą i cienką kopertę. Idealnie sprawdzają się jako dodatek do garniturów, koszul czy sukni wieczorowych. Dopełnieniem całości są gładkie paski o matowym wykończeniu. Zostały wykonane ze skóry naturalnej, która doskonale dopasowuje się do kształtu nadgarstka właściciela. W kolekcji Skagen Ancher wykorzystano stonowane kolory – brąz, czerń i granat. Klasyczne zapięcie na sprzączkę jest charakterystyczne dla ponadczasowych zegarków. Duńska biżuteria ma elegancką formę, ale równie dobrze sprawdza się jako uzupełnienie casualowego look’u. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Skagen dostępną w naszej ofercie!