Zegarki Skagen Connected - Smartwatch

Sygnowane marką Skagen zegarki smartwatch zdradzają swoim designem inspiracje duńską surowością, oszczędnością i nowoczesną estetyką. Ich wzornicza prostota nie przekłada się jednak na minimalizm w zakresie funkcji. Wręcz przeciwnie, najnowszy smartwatch Skagen daje możliwości, które stawiają go w gronie najnowocześniejszych inteligentnych zegarków na rynku.  

czytaj więcej

Skagen – zegarki smartwatch o minimalistycznym wzornictwie  

Zegarek Skagen smartwatch odpowiada współczesnej modzie na minimalizm. Wyróżnia się okrągłą kopertą pozbawioną zdobień i zbędnych dodatków. Dążenie do surowości formy ma oczywiście znaczenie estetyczne. Przekłada się też jednak na lepszą funkcjonalność i łatwość obsługi akcesorium Falster Skagen.  

Zawieszony na delikatnej bransolecie mesh Skagen smartwatch Falster zyskuje casualową elegancję. Modnie prezentuje się w zestawieniu z T-shirtem, sweterkiem, koszulą, a nawet garniturem w stylu casual. Skagen smartwatch Falster 3 na silikonowym pasku bliższy jest natomiast sportowej stylistyce. Współgra z luźniejszym strojem na co dzień czy na trening.  Minimalistyczne podejście w projektowaniu sprowadza się nie tylko do wzorniczej prostoty, ale też wysokiej jakości zamkniętej w każdym detalu. Dlatego Skagen Falster smartwatch jest napędzany najbardziej precyzyjnym mechanizmem kwarcowym. Jego koperta i bransoleta powstają z wytrzymałej stali. Pasek wykonuje się natomiast z wygodnego w noszeniu silikonu wysokiej jakości.  


Skagen Falster 3  

Kiedy Falster 3 Skagen pojawił się na początku 2020 r. na rynku, stał się najmocniejszym punktem w portfolio brandu. Utrzymany, podobnie jak poprzednie Skagen zegarki smartwatch, w duchu minimalizmu, zaskakuje bogatą funkcjonalnością. Wydaje się, że to właśnie w modelu Falster Skagen 3 najpełniej ujawniło się duńskie dążenie do innowacji.   

Nowoczesne urządzenie w połączeniu ze smartfonem oferuje szereg pomocnych na co dzień udogodnień. Smartwatch Skagen Falster 3 powiadamia o połączeniach, SMS-ach i komunikatach z mediów społecznościowych. Co więcej, umożliwia prowadzenie rozmów z poziomu nadgarstka. Mając przy sobie Falster Skagen nie musisz więc nerwowo poszukiwać smartfona, aby odebrać telefon czy wiadomość tekstową. Nie będzie Ci też potrzebny portfel, bo Skagen Falster 3 zapłaci za Twoje zakupy. Dzięki czytnikowi NFC wystarczy, że uruchomisz aplikację i zbliżysz urządzenie do terminala. Z myślą o osobach, które zamierzają korzystać z akcesorium na co dzień, powstał elegancki Skagen smartwatch damski i męski na bransolecie mesh 

Instagram: @dazbourke 
Instagram:  @dazbourke

Inteligentny zegarek sprawdza się również jako zaawansowany gadżet treningowy. Falster 3 Skagen podaje liczbę przebytych danego dnia kroków, dzięki czemu pomaga mierzyć i efektywnie planować codzienną aktywność. Dodatkowo licznik kalorii wspiera dbałość o sylwetkę, a alarm hydracyjny zapobiega odwodnieniu w czasie ćwiczeń. Falster smartwatch Skagen bez obaw można również zabrać na trening w nieznanym terenie. Moduł GPS dokładnie wskaże aktualną lokalizację. Informacje pogodowe ostrzegą zaś przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. A jeśli mimo to nie uda się uniknąć deszczu? Smartwatch Skagen Falster zapewnia wodoszczelność w klasie 30 m, która chroni przed zachlapaniami.  


Skagen Falster Connected  

Bardziej okrojoną funkcjonalność oferuje wcześniejszy Skagen Falster Connected. Można na nim odczytać powiadomienia ze smartfona o połączeniach i SMS-ach. Daje też możliwość ustawienia alarmu, stopera i sprawdzenia czasu światowego. W podstawowym zakresie smartwatch Skagen Falster monitoruje również codzienną aktywność fizyczną. Nawet jeśli nie trenujesz, nowoczesne urządzenie będzie mierzyć przebyty w ciągu dnia dystans i na tej podstawie poda liczbę spalonych kalorii Zawieszony na bransolecie mesh Skagen Connected damski jest propozycją dla kobiet, które dbają o szykowny wygląd i chętnie korzystają z codziennego wsparcia nowych technologii. Klasę i prestiż swojego właściciela podkreśla także model dla mężczyzn utrzymany w tym samym stylu i eleganckiej, srebrnej kolorystyce. Skagen smartwatch męski okaże się niezastąpiony w pracy, podróży i innych codziennych sytuacjach.  


Zegarki hybrydowe Skagen  

Marka Skagen, idąc z duchem czasu, stworzyła również eleganckie zegarki hybrydowe. Ich wygląd wpisuje się w założenia designerskie opierające się na skandynawskich tradycjach wzorniczych. Za ich minimalistycznym designem kryje się jednak nowoczesna technologia. System zgodny z oprogramowaniem Android i iOS, a także bezprzewodowa łączność ze smartfonem sprawiają, że Skagen Connected hybrid smartwatch oferuje pełnię możliwości typowych dla tych urządzeń.  

Smartwatch hybrid Skagen, dzięki bezprzewodowej łączności, przekazuje powiadomienia o otrzymanych na telefon wiadomościach i połączeniach. Dodatkowo technologia SKAGEN LINK pozwala zarządzać niektórymi funkcjami smartfona, np. sterować muzyką. Smartwatch hybrydowy jest też wyposażony w podstawowe funkcje sportowe i zdrowotne: licznik kalorii, krokomierz, monitoring snu.  

Zegarki hybrydowe Skagen automatycznie synchronizują godzinę i datę zgodnie z obowiązującą strefą czasową oraz inną, dowolnie wybraną. W przypadku zmiany położenia - automatycznie dostosowują wskazanie czasu. W kolekcji są dostępne zegarki hybrydowe o klasycznym designie z analogową lub nowocześniejszą analogowo-cyfrową tarczą. Zawieszony na skórzanym pasku hybrydowy smartwatch damski Skagen elegancko prezentuje się na delikatnym, kobiecym nadgarstku. A dzięki uniwersalnemu designowi pasuje do wielu stylizacji. Skagen smartwatch męski występuje również w wersji na bransolecie mesh o szerokim splocie. 


Oryginalne zegarki smartwatch Skagen znajdziesz w ZEGAREK.NET!  

Lubisz minimalistyczne wzornictwo? Teraz, mając smartwatch Skagen, możesz się nim cieszyć w połączeniu z inteligentną technologią. W autoryzowanym sklepie internetowym ZEGAREK.NET znajdziesz Skagen smartwatch damski i męski na silikonowym pasku w sportowym stylu oraz elegancki model na bransolecie mesh. Dopasuj akcesorium do swoich potrzeb i kreuj indywidualny styl ze Skagen Falster!