TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Skagen Connected - SmartwatchMarka Skagen idąc z duchem czasu stworzyła niepowtarzalne zegarki hybrydowe. Ich uroda wpisuje się w założenia designerskie opierające się na skandynawskich tradycjach wzorniczych. Tym razem za minimalistycznym wyglądem kryje się jednak nowoczesna technologia, która sprawiła, że zegarki zyskały nazwę Skagen Connected i spełniają się jako funkcjonalne smartwatche.

czytaj więcej

 Każdy z nich może stać się codziennym towarzyszem zachęcającym do aktywności fizycznej. Liczy przebyte kroki oraz przypomina o uzupełnianiu wody w organizmie. Zapamiętuje osiągnięcia codziennych celów i wprowadza je do aplikacji mobilnej dostępnej dla systemów Android oraz iOS. Lubisz minimalistyczne wzornictwo? Teraz możesz się nim cieszyć w połączeniu z inteligentną technologią. Korzystaj z funkcjonalności smartwatcha w ulubionym zegarku o prostym i stylowym wzornictwie! Wybierz model na pasku lub bransolecie, w jasnych lub ciemnych odcieniach, mniejszy lub większy. Kreuj swój styl z Skagen Connected !

Zegarek dzięki bezprzewodowej łączności przekazuje powiadomienia o otrzymanych na telefon wiadomościach i połączeniach. Technologia SKAGEN LINK pozwala sterować telefonem np. robić zdjęcia, znaleźć telefon, kontrolować muzykę i odhaczać zdobyte cele. Zegarki hybrydowe Skagen Connected automatycznie synchronizują godzinę i datę zgodnie z obowiązującą strefą czasową. W przypadku jej zmiany aktualizują wskazania czasu. Zasila je standardowa bateria i nie wymaga dodatkowego ładowania. W ramach kolekcji dostępne są zegarki hybrydowe na skórzanych paskach oraz na bransoletach typu mesh o szerokim splocie. Te ostatnie są odpowiednie dla mężczyzn ze względu na długość. Modele Skagen Connected na pasku przeznaczone są zarówno na męski, jak i damski nadgarstek. Intuicyjna aplikacja dostępna dla systemów Android oraz iOS oraz bezprzewodowa łączność ze smartfonem sprawiają, że w pełni możesz korzystać z możliwości swojego zegarka hybrydowego.

Czytaj WIĘCEJ O ZEGARKACH W ARTYKULE SMARTWATCH HYBRYDOWY SKAGEN CONNECTED