Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Connected na bransolecie

2wyniki

Zegarki Skagen Connected na bransolecie

Zegarki Skagen Connected na bransolecie są przykładem skandynawskiego designu w najlepszym wydaniu. Kolekcja czasomierzy idealnie pasuje do oficjalnych i casualowych stylizacji. Model Skagen Connected damski przypadnie do gustu miłośniczkom minimalistycznego, ale wyrazistego wzornictwa.  

FILTRY0

Skagen Connected – prosty i elegancki design 

Skandynawskie wzornictwo bazuje na klasycznych barwach, nawiązujących do kolorów ziemi. Nic dziwnego, że w kolekcji zegarków Skagen Connected na bransolecie dominują brązy, srebro, szarości i beże. Jeśli nawet modele mają złote kolory, są to raczej pastelowe, stonowane odcienie. Okrągłe tarcze posiadają jedynie cyferki w formie delikatnych kresek, bez nachalnych zdobień.

Zegarek Skagen HAGEN CONNECTED


Zegarek Skagen SKT1313 HOLST HYBRID SMARTWATCH

Warto zwrócić uwagę na plecione bransolety, które idealnie dopasowują się do nadgarstka. Prostota jest siłą designu Skagen Connected. Mimo ograniczonych dekoracji zegarki są bardzo intrygujące i nie można przejść obok nich obojętnie. Producenci umiejętnie łączą ze sobą różne barwy, tworząc harmonijne fuzje. Okazuje się, że chcąc osiągnąć niebanalny efekt wizualny, wystarczy zestawiać ze sobą odpowiednie odcienie kolorów. 

Zobacz wszystkie zegarki Skagen Connected dostępne w naszej ofercie!