Wakacyjna Wyprzedaż 2024 na Zegarki
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Henricksen

1wyniki

Zegarki Skagen Henricksen

Mężczyźni cenią minimalistyczne, ale też praktyczne dodatki. Obie cechy widoczne są w zegarkach Skagen Henricksen. Skandynawska marka specjalizuje się w prostej formie i stonowanych kolorach. Widoczna w każdym detalu dbałość o jakość wykonania oraz wysublimowane wzornictwo są gwarancją ponadczasowości. Zegarki Skagen doskonale leżą na nadgarstkach za sprawą lekkich i cienkich kopert. Okalający tarczę rant jest delikatny, lecz niezwykle elegancki. Każdy wyprodukowany przez duńską firmę Skagen zegarek zasilany jest precyzyjnym mechanizmem. Czasomierze są funkcjonalne, a ich wygląd przyciąga uwagę.

FILTRY0

Skagen Henricksen – propozycje dla mężczyzn ceniących minimalistyczne dodatki 

Skagen Henricksen to modele, które łączą w sobie klasyczny styl z elementami fashion. Niektóre zegarki Skagen mają datownik przy godzinie 3, a nad nim specjalnie dobrane szkło powiększające. Jest to celowy zabieg estetyczny, który pomaga w odczytaniu aktualnego dnia miesiąca. Główna wskazówka wyróżnia się końcówką o innym odcieniu niż reszta. Ciekawym rozwiązaniem jest również zastosowanie kontrastowego paska, który wykorzystano dookoła niektórych cyferblatów. Estetyczne połączenie tradycyjnego wzornictwa ze sportowym charakterem tworzy nietuzinkowy efekt. 

Zegarek Skagen Henricksen SKW6754

Skagen – zegarek doskonały na każdy dzień 

Zegarek Skagen Henricksen SKW6742

Równowaga między wyglądem a jakością wykonania jest dla skandynawskich projektantów niezwykle ważna. Zegarki Skagen pokazują czas w sposób tradycyjny, a za precyzyjne działanie odpowiada niezawodny mechanizm - kwarcowy lub solarny. Pierwszy z nich pobiera energię z impulsu elektrycznego z baterii, a drugi z umieszczonych pod tarczą ogniw solarnych. Godziny zostały oznaczone drobnymi indeksami, które doskonale zgrywają się ze smukłymi wskazówkami oraz prostą kopertą. Wszystkie modele Skagen Henricksen chronione są przez szkło mineralne. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Skagen dostępną w naszej ofercie!