Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Horisont

Zegarki Skagen Horisont

Skandynawska marka tworzy zegarki charakteryzujące się minimalizmem i stonowaną kolorystyką. Zegarki Skagen to dodatki cenione za prostą formę oraz wysoką jakość wykonania. Na ich tarczach nie ma zbędnych ozdobników. Elegancja podkreślona została delikatnymi indeksami oraz cienkimi kopertami, które doskonale układają się na nadgarstku. Wykonany przez markę Skagen zegarek napędzany jest mechanizmem kwarcowym. Jest to precyzyjny system gwarantujący dokładność w pokazywaniu czasu. Modele Skagen Horisont wyróżniają się symetrycznymi subtarczami na cyferblacie.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 3 z 3 produktów

Skagen Horisont – doskonałe połączenie mody i klasyki 

Harmonia w dodatkach na nadgarstek jest niezwykle ważna. Zegarki Skagen mają w sobie elementy pochodzące ze stylu fashion, jak i te zaliczane do klasycznych. Efektem tego mariażu jest ponadczasowy zegarek, który doskonale podkreśli każdą stylizację. Na cyferblacie widoczne są dwie subtarcze. Tworzą one, wraz z elegancką kopertą, spójną kompozycję. Do oznaczenia godzin zostały użyte delikatne słupki. Koperta stworzona ze stali szlachetnej ma okrągłe wykończenie, co sprawia, że duńskie czasomierze wyglądają lekko. 

Zegarek Skagen HORISONT SKW6538

Skagen – zegarek na co dzień dla Niej i dla Niego 

Zegarek Skagen HORISONT SKW2930

Uwaga duńskich projektantów skupiła się zarówno na wyglądzie, jak i jakości wykonania. W efekcie zegarki Skagen mają wytrzymałe na wstrząsy koperty wykonane z zachowaniem minimalistycznego wzornictwa. Klasyczne tarcze chronione są szkłem mineralnym, które w wybranych modelach Skagen Horisont zostało dodatkowo utwardzone. Najważniejszym elementem, czyli sercem zegarka, jest kwarcowy mechanizm. Jego charakterystycznymi cechami są precyzja działania oraz dokładność w wyznaczaniu czasu. Wykonany przez Skagen zegarek łączy w sobie modny, minimalistyczny styl z funkcjonalnością. Propozycje z tej kolekcji dostępne są na bransolecie i pasku.  

Sprawdź całą kolekcję zegarków Skagen dostępną w naszej ofercie!