Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Jorn

2wyniki

Jesteś pewnym siebie mężczyzną, podążasz za najnowszymi trendami mody, jednak w doborze zegarka kierujesz się klasyką i tradycjonalizmem złamanym odrobiną oryginalności? Jeśli ten opis idealnie Cię określa, to kolekcja czasomierzy Skagen Jorn jest właśnie dla Ciebie! Skagen Jorn to zegarki naręczne przeznaczone dla mężczyzn ceniących nienachalny i tradycyjny design. Tym co charakteryzuje te męskie zegarki to ich delikatne tarcze pozbawione elementów, które mogłyby zakłócić wizję projektantów, która ewidentnie oscyluje wokół minimalizmu.

czytaj więcej
FILTRY0

Kolory tarcz to głównie biel oraz szarość, które idealnie wpasowują się w całą stylistykę. W najważniejszym elemencie czasomierza, jakim jest tarcza zrezygnowano z oznaczeń godzinowych i innych dodatków, dzięki czemu jest ona czytelna i przejrzysta nawet z dalekiej odległości. Możemy za to ujrzeć tradycyjne indeksy słupkowe oraz delikatne wskazówki. Modele zegarków męskich w tej kolekcji wykonano w dwóch wariantach: na pasku oraz bransolecie. Te pierwsze przypadną do gustu wszystkim, którzy szukają tradycyjnego, a przede wszystkim praktycznego zegarka, który będzie uniwersalny względem ubioru.

Natomiast opcja na bransolecie sprawdzi się panom, którzy chcą nieco ożywić swój styl i dodać do niego odrobinę ekstrawagancji. Kolorami dominującymi, są tutaj srebro, brąz i czerń. Dzięki temu zegarki Skagen Jorn naprawdę będą świetne na co dzień i do wszystkiego. Zegarki damskie Skagen Jorn zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów takich jak skóra naturalna, stal czy tworzywo sztuczne. Jest to niezwykle ważne dla męskiej części odbiorców, ponieważ zakup zegarka zwykle wiąże się z tym, że zostanie on z nimi na lata. Dlatego tak ważne jest, aby zakupiony czasomierz spełniał najwyższe wymagania. Zegarki Skagen Jorn z pewnością nie, są w stanie zawieść w tej kwestii. W poszukiwaniu idealnego zegarka męskiego warto przyjrzeć się kolekcji Skagen Jorn, ponieważ jest to doskonałe połączenie designu z funkcjonalnością!