Zegarki Spinnaker Męskie

Zegarki męskie Spinnaker

Spinnaker to zegarki, zaprojektowane z myślą o morskich odkrywcach. O wszystkich pasjonatach żeglarskich przygód i tych, u których schodzenie w głębiny morza wywołuje dreszcz podniecenia. Spinnaker to doskonały wybór dla każdego, który poszukuje stylowego zegarka sportowego typu diver w relatywnie atrakcyjnej cenie. Funkcjonalne a przede wszystkim świetnie zaprojektowane zegarki sprawdzą się na co dzień, jak i do wodnych aktywności. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0

Męskie zegarki Spinnaker: stworzone do ekstremalnych przygód

Zegarki Spinnaker to zróżnicowana i wszechstronna kolekcja modeli sportowych, których design  inspirowany był morzem, żeglarstwem i zdobywaniem podmorskich głębin. Każdy, kto czuje wyjątkowy sentyment do zegarków typu diver, nie będzie zawiedziony. W ofercie Spinnaker z pewnością znajdzie model, na widok którego serce zabije mocniej.

Zegarek męski Spinnaker


Podświetlenie w zegarkach Spinnaker 

Męskie zegarki Spinnaker nawiązują do bogatej spuścizny zegarmistrzowskiej zarówno pod kątem funkcjonalności, wytrzymałości jak i stylowego i sportowego designu. W modelach Spinnaker znajdziesz zatem wszystko, czego oczekiwać możesz od klasycznego zegarka nurkowego. Modele wyposażono w przejrzyste i czytelne tarcze. Indeksy i wskazówki pokryte zostały luminescencyjnymi powłokami umożliwiającymi odczyt godziny nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Tarcze sportowych modeli zabezpieczone są szkłem szafirowym z powłoką antyrefleksyjną, która poprawia czytelność w każdych warunkach.

W każdym z zegarków Spinnaker możesz pływać, uprawiać snorkeling a wybrane modele przeznaczone są również do nurkowania z akwalungiem. Te ostatnie, m.in. z kolekcji Spinnaker Dumas, wyposażono w kopertę wytrzymującą ciśnienie 30 atmosfer.

Zegarki do nurkowania Spinnaker męskie


Mechanizm w zegarkach Spinnaker

Estetyka i wodoszczelna konstrukcja to nie wszystko. W trosce o precyzję i niezawodne działanie swoich zegarków marka podjęła współpracę z czołowymi producentami mechanizmów. We wszystkich zegarkach automatycznych i kwarcowych pracują mechanizmy japońskie między innymi Seiko i Miyota, co daje gwarancję wysoki precyzji chodu i niskiej awaryjności mechanizmów.


Jaki zegarek Spinnaker wybrać?

Projektanci marki pokazują, że obracając się nawet w mocno zawyżonym polu inspiracji, jakim jest żeglarstwo i nurkowanie, można stworzyć bardzo zróżnicowaną i wszechstronną kolekcję, łącząc z powodzeniem różne estetyki. Propozycja dla panów zawiera klasyczne eleganckie sportowe modele, które można nosić na co dzień do sportowej koszuli czy marynarki, a także zegarki dedykowane dla profesjonalistów. Te drugie o zaawansowanej konstrukcji oferują wodoszczelność i wytrzymałość pozwalającą na ekstremalne aktywności.

Zegarek Męski Spinnaker


Spinnaker Dumas

Zegarki nurkowe z nutą retro 

W kolekcji Spinnaker znajduje się wiele modeli, które mocno nawiązują do stylistyki lat drugiej połowy XX wieku. Wielbiciele diverów w stylu retro i charakterystycznych detali wzorniczych z pewnością nie będą narzekać. Na uwagę zasługuje między innymi seria Spinnaker Bradner z rozpoznawalnym trójwymiarowym ruchomym, wewnętrznym bezelem czy wytrzymały i bezkompromisowy Spinnaker Dumas z charakterystyczną ośmiokątną kopertą z lat 70. Wielbiciele ikonicznych "nurków"  od razu  dostrzegą podobieństwo między modelami z serii Spinnaker Fleuss a kultowym Blancpain Fifty Fathoms Rotomatic z lat 50 XX wieku.

Z kolei charakterystyczna poduszkowa koperta z serii Spinaker Lapis czy Spinnaker Hull przywodzi na myśl kultowego nurka Panerai Radiomir, który po raz pierwszy pojawił się w latach 40. XX wieku. Inspiracje marynistyczne i nurkowe nie ograniczają się tylko do stylistyki zegarków, ale również do wydarzeń i legendarnych postaci. Każda linia zegarkowa męskich Spinnaker nawiązuje do nazwiska konkretnej osoby mającej swój wkład w rozwój nurkowania czy żeglarstwa.

 Spinnaker Hull


 Spinnaker Piccard

Dla miłośników nowoczesnych projektów 

W konstrukcji zegarków coraz częściej wykorzystywane są innowacyjne  materiały i rozwiązania. Jeśli lubisz czasomierze o nietuzinkowym wyglądzie pewnością zwrócisz uwagę na Spinnaker Piccard - serię powstałą  na cześć projektanta łodzi podwodnych. Elementami wyróżniającym zegarków wodoszczelność na poziomie 55 barów. W oczy rzuca się charakterystyczna soczewka bąbelkowa z szkła szafirowego, która jest nie tylko niezwykle wytrzymała, a także nadaje zegarkowi niepowtarzalną formę. Model, jak przystało na profesjonalne zegarki nurkowe, wyposażono również automatycznie regulujący się zawór uwalniania helu.

Zróżnicowaną ofertę zegarkową uzupełnia bogata kolekcja pasków. W zależności od preferencji zegarek Spinnaker możemy nosić na klasycznym skórzanym pasku, sportowej klasycznej bransolecie ze stali szlachetnej, pasku NATO czy lekkiej bransolecie z tytanu. W ten sposób z powodzeniem dopasujemy wygląd zegarka  do naszych preferencji i potrzeb.

 Zegarek Spinnaker na pasku

Autoryzowany sklep marki Spinnaker  – Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

Zegarek Spinnaker na bransolecie

ZEGAREK.NET jest autoryzowanym punktem sprzedaży zegarków Spinnaker. Wszystkie sprzedawane w sklepie produkty są w 100% oryginalne. Zapewniamy pełne wsparcie serwisowe w profesjonalnych punktach naprawy zegarków. Dzięki temu, Twój zegarek Spinnaker pozostaje zawsze pod najlepszą opieką.