Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Strand Beaufort

3wyniki


Zegarki Strand Beaufort

Zegarki Strand Beaufort charakteryzują się minimalistycznym wzornictwem. Skandynawski producent w swoich modelach stawia na estetyczne wykończenie w klasycznym stylu. Cyferblaty są jednokolorowe - białe, czarne lub granatowe. Każdy zegarek Strand zasilany jest precyzyjnym mechanizmem kwarcowym. Długie i smukłe wskazówki nadają czasomierzom elegancji. Zegarki Strand Beaufort inspirowane są surowym skandynawskim krajobrazem. Doskonale sprawdzą się jako dodatek do codziennych stylizacji.

FILTRY0

Strand Beaufort – nowoczesne wzornictwo z klasycznymi elementami 

Duńskie czasomierze Strand z kolekcji Beaufort prezentują proste, lecz niezwykle stylowe wzornictwo. Każda koperta wykonana została z metalu, który nadaje modelom elegancji. Na bocznej części cienkiego rantu widoczna jest standardowa koronka. Zegarki Strand Beaufort pokazują czas w sposób tradycyjny. Wskazówki są długie i smukłe, a wykorzystane minimalistyczne indeksy doskonale uzupełniają całość. Skandynawski producent umieścił dwie subtracze, które dodają nowoczesnego wyglądu. Są one delikatne, lecz bardzo dobrze widoczne. W efekcie tarcza jest czytelna i jednocześnie stylowa. 

Zegarek Strand S703GMCIMC zegarek męski na srebrnej bransolecie mesh

Zegarek Strand – doskonały wybór na każdy dzień 

Zegarek Strand S703GMBBMB zegarek męski na czarnej bransolecie mesh

Minimalizm nigdy nie wychodzi z mody. Zastosowanie prostego i cienkiego rantu, który jest doskonałym uzupełnieniem gładkiej tarczy, to charakterystyczne element duńskich zegarków. Zegarki Strand sprawdzą się w każdej sytuacji. Mediolańskie bransolety idealnie współgrają z męskimi koszulami, garniturami, czy z prostymi T-shirtami. Mocna struktura, wyglądem przypominająca drobną siatkę, odznacza się ciekawym wyglądem. Zastosowane zapięcie G-Link pozwala na samodzielną regulację długości bransolety, co w efekcie daje doskonale dopasowany do właściciela zegarek Strand. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Strand dostępną w naszej ofercie!