Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Strand Caspian

7wyniki

Zegarki Strand Caspian

Zegarki Strand zostały stworzone z myślą o wielbicielach skandynawskiego minimalizmu. Gładkie tracze zachowane w jednym kolorze oraz smukłe wskazówki idealnie się dopełniają. Do oznaczenia godzin wykorzystano proste indeksy, które inspirowane były skandynawskimi krajobrazami. Każdy zegarek Strand napędzany jest mechanizmem kwarcowym. Jest to system, który cechuje się precyzją i dokładnością. Zegarki Strand Caspian są proste, ale jednocześnie szykowne. W efekcie doskonale uzupełniają każdą stylizację.

FILTRY0

Zegarki Strand – klasyczne wykończenie i ponadczasowy design 

Duńska marka postawiła na minimalistyczne, a zarazem efektowne wzornictwo. Zegarki Strand Caspian mają cienkie koperty, które doskonale komponują się z jednokolorową tarczą. Większość modeli wykonano w kolorze czarnym, białym, srebrnym lub granatowym. Stonowane kolory gwarantują ponadczasowość oraz dopasowanie do różnego rodzaju outfitów. Zegarek Strand jest nie tylko piękny, ale również funkcjonalny. Nad indeksem przy godzinie 6 widoczny jest okrągły datownik, który wskazuje aktualny dzień miesiąca. Koperty zostały wykończone prostym, lecz niezwykle eleganckim rantem. 

Zegarek Strand S701GDCWMC zegarek męski na bransolecie mesh w kolorze srebrnym

Zegarek Strand – nowoczesny dodatek na każdą okazję 

Zegarek Strand S701GDBBMB męski zegarek na czarnej bransolecie mesh

Czasomierze skandynawskiego pochodzenia wykonano w stylu klasycznym z elementami fashion. Niezwykłe wzornictwo zostało dopełnione estetycznymi mediolańskimi bransoletami. Drobna plecionka, która nazywana jest bransoletą mesh, tworzy niezawodną konstrukcję. W efekcie czasomierze są trwałe i odporne na uszkodzenia. Zegarki Strand są doskonałym wyborem na co dzień - na eleganckie wyjście czy na niezobowiązujące spotkanie. Wykorzystane zapięcie G-Link zapewnia bezpieczeństwo trzymania się biżuterii na nadgarstku. Co więcej, jest możliwość samodzielnej regulacji długości bransolety tak, aby była idealnie dopasowana do właściciela. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Strand dostępną w naszej ofercie!