Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Strand Dragonfly

4wyniki

Zegarki Strand Dragonfly

Zegarki Strand Dragonfly to niezwykle kobiece dodatki. Ich tarcze zdobione są motywem ważki. Odpowiednio dobrana kolorystyka sprawia, że są to czasomierze pasujące do każdej stylizacji. Zegarki Strand mają stalowe bransolety mesh, które idealnie współgrają z innymi dodatkami. Możliwość skomponowania wyjątkowego zestawu na różne okazje jest wielkim atutem tego typu biżuterii. Każdy zegarek Strand ma analogową tarczę. Wskazówki są delikatne, a ich końce proste. Dzięki temu w łatwy sposób można odczytać aktualną godzinę. Czasomierze Strand wykonano w klasycznym stylu z elementami fashion, przez co są to dodatki ponadczasowe.

FILTRY0

Strand Dragonfly – motyw ważki w eleganckiej oprawie 

Skandynawski producent postawił na delikatność i elementy modowe. Zegarki Strand często są wybierane przez panie, które szukają dodatku wyróżniającego się na tle innych modeli. Na tarczy każdego czasomierza Strand jest ważka. Delikatne przejścia między kolorami sprawiają, że całość jest delikatna i kobieca. Każdy zegarek Strand ma jednolite tło, przez co ważka jest bardzo dobrze widoczna. Godziny zostały oznaczone przy pomocy małych indeksów kropkowych w takim samym kolorze jak koperta. Dzięki temu zachowana została równowaga kolorystyczna we wszystkich elementach czasomierza. 

Zegarek Strand S700LXCLMC-DD zegarek damski na srebrnej bransolecie mesh z motywem ważki na tarczy

Zegarek Strand – subtelny minimalizm w duńskim wykonaniu 

Zegarek Strand S700LXVWML-DD zegarek damski na granatowej bransolecie mesh z motywem ważki na tarczy

Zegarki Strand Dragonfly mają stalowe bransolety. Drobna siateczka mesh jest wytrzymała, a jednocześnie prezentuje się delikatnie. Dzięki zapięciu G-Link można samodzielnie regulować jej długość. Bransoleta jest więc idealnie dopasowana do właścicielki. W ofercie skandynawskiego producenta można znaleźć zegarki Strand aż w pięciu odcieniach: brązu, czerni, granatu, złota oraz srebra. Pozwala to na wybranie wymarzonej biżuterii. Bransolety wraz z ważkami namalowanymi na tarczy tworzą spójną całość, dlatego wszystkie czasomierze Strand prezentują się bardzo efektownie. 

Zobacz wszystkie zegarki Strand dostępne w naszej ofercie!